NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz

Skocz do: Artykuły Galerie

Artykuły (22)

Dzień Edukacji Narodowej w Zgorzelcu (materiały prasowe Urzędu Miasta Zgorzelec)

Zgorzeleccy nauczyciele nagrodzeni

Życie
środa, 24 października 2018, 11:39
16 października najlepsi nauczyciele zgorzeleckich publicznych i niepublicznych placówek oświatowych odebrali z rąk burmistrza Rafała Gronicza nagrody i podziękowania za zaangażowanie i wysiłek włożony w kształcenie oraz wychowanie dzieci i młodzieży.
Uroczystości wręczenia stypendiów zorganizowano w Miejskim Domu Kultury

Najlepsi z najlepszych

Życie
piątek, 19 października 2018, 13:19
15 października odbyła się ostatnia z trzech uroczystości wręczenia Stypendiów Burmistrza Miasta Zgorzelec za rok szkolny 2017/2018. W tym roku lista stypendystów i nagrodzonych liczyła 386 uczniów,a łączna kwota przyznanych stypendiów wyniosła 173 700 zł.
Wspólne działania mają zaowocować sprawnym i funkcjonalnym systemem komunikacji pomiędzy miastem a wioskami leżącymi w gminie

Samorządy dogadują się w sprawie komunikacji

Życie
piątek, 21 września 2018, 09:11
Miasto Zgorzelec wraz z Gminą Wiejską Zgorzelec rozpoczęły współpracę w zakresie wypracowania rozwiązań dotyczących polityki transportowej. Na nich spocznie obowiązek zapewnienia transportu publicznego między miastem a gminą.
Przygoda z kolorami  w Gminie Zgorzelec - zdjęcie nr 134

Przygoda z kolorami w Gminie Zgorzelec

Życie
piątek, 07 września 2018, 09:55
1 września mimo niesprzyjającej aury odbyła się nietypowa impreza "Przygoda z kolorami" zorganizowana w ramach projektu "Przygoda z Nysą – zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko – niemieckiego – etap IV".

Galerie (6)