NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz

Skocz do: Artykuły Galerie

Artykuły (19)

Wspólne działania mają zaowocować sprawnym i funkcjonalnym systemem komunikacji pomiędzy miastem a wioskami leżącymi w gminie

Samorządy dogadują się w sprawie komunikacji

Życie
piątek, 21 września 2018, 09:11
Miasto Zgorzelec wraz z Gminą Wiejską Zgorzelec rozpoczęły współpracę w zakresie wypracowania rozwiązań dotyczących polityki transportowej. Na nich spocznie obowiązek zapewnienia transportu publicznego między miastem a gminą.
Przygoda z kolorami  w Gminie Zgorzelec - zdjęcie nr 134

Przygoda z kolorami w Gminie Zgorzelec

Życie
piątek, 07 września 2018, 09:55
1 września mimo niesprzyjającej aury odbyła się nietypowa impreza "Przygoda z kolorami" zorganizowana w ramach projektu "Przygoda z Nysą – zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko – niemieckiego – etap IV".
(fot.: zoo-goerlitz.de)

V Polski Dzień w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec

Życie
piątek, 01 czerwca 2018, 13:44
Pracownicy Naszego Zoo, uczniowie zgorzeleckiej "trójki" i patronujący imprezie burmistrz Zgorzelca Rafał Gronicz zapraszają na V Polski Dzień w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec, w niedzielę 10 czerwca, w godzinach od 15.00 do 17.30.
Mieszkańcy Ostritz organizują Święto Pokoju.

Solidarni z mieszkańcami Ostritz

Na granicy
wtorek, 17 kwietnia 2018, 14:31
Burmistrz Zgorzelca Rafał Gronicz i nadburmistrz Görlitz Siegfried Deinege wezmą udział wieczornej części otwarcia Festynu Pokoju w Ostritz, w piątek (20 kwietnia). Chcą okazać solidarność z mieszkańcami Ostritz…

Galerie (5)