NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: gmina Sulików

Skocz do: Artykuły Galerie

Artykuły (19)

(fot.: ZGiUK Lubań)

Rozpoczęto rozbudowę RIPOK-u

Życie
piątek, 18 maja 2018, 15:02
16 maja 2018 r. w Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu odbyło się uroczyste spotkanie rozpoczynające rozbudowę Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK). Inwestycja będzie kosztować blisko 33 mln zł.
Materiały prasowe Gminy Sulików

Roboty drogowe na terenie Gminy Sulików posuwają się naprzód

Życie
piątek, 11 maja 2018, 09:41
Dobra pogoda sprzyja przebudowie dróg w gminie Sulików. Z każdym dniem pojawiają się nowe metry asfaltu. Na ten rok zaplanowano do realizacji szereg inwestycji drogowych, m.in. przebudowę drogi gminnej Wilka-Wrociszów Dolny.
Święto Konstytucji.

Witaj, majowa jutrzenko

Życie
poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 10:02
Zgorzelec, Sulików, Zawidów i Pieńsk zapraszają do uczestnictwa w okolicznościowych obchodach organizowanych z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Szczegóły na plakatach.
Nowy sprzęt dla OSP!

Gminy z dotacją dla OSP!

Życie
wtorek, 24 kwietnia 2018, 15:30
Umowy o dofinansowanie na sprzęt dla dolnośląskich Ochotniczych Straży Pożarnych zostały podpisane. Nowy sprzęt ratowniczy trafi także do jednostek działających na terenie gmin: Zgorzelec, Sulików, Pieńsk, Węgliniec, Zawidów oraz Bogatynia.
Gmina Sulików przystąpiła do programu

Program UMIEM PŁYWAĆ w Sulikowie

Życie
wtorek, 24 kwietnia 2018, 10:20
Gmina Sulików przystąpiła do programu "Umiem pływać" i otrzymała z Ministerstwa Sportu i Turystyki dofinansowanie na realizację zajęć nauki pływania dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.
Uczniowie z Gminy Sulików zwiedzili Warszawę.| materiały prasowe Gminy Sulików

Uczniowie z Gminy Sulików zwiedzali Warszawę

Życie
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:35
W dniach 16-17 kwietnia uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Biernej oraz ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie mieli możliwość zwiedzać Warszawę. Pomysłodawcą wyjazdu była Elżbieta Piotrowska Zastępca Wójta Gminy Sulików.

Galerie (1)