NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: gmina Zgorzelec

Skocz do: Artykuły Galerie Osoby

Artykuły (38)

Otwarcie nowoczesnej pracowni 3D w Jerzmankach - zdjęcie nr 14

Nowoczesna pracownia 3D w Szkole Podstawowej w Jerzmnkach

Życie
wtorek, 12 czerwca 2018, 10:04
Na początku lekcji uczniowie SP w Jerzmankach zamiast otworzyć podręcznik usłyszą "proszę założyć okulary". Po chwili znajdą się we wnętrzu serca, zwiedzą stolice Europy albo zajrzą w głąb Ziemi. Wszystko to bez konieczności ruszania się z klasy!
Przekazanie nowego sprzętu dla OSP (fot.: Gmina Zgorzelec)

Przekazanie nowego sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych

Życie
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 13:06
W ramach dotacji, którą Gminie Zgorzelec przyznało Ministerstwo Sprawiedliwości druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych otrzymali nowy sprzęt oraz elementy doposażenia, które z pewnością pomogą w sprawnym prowadzeniu akcji ratowniczych.
9. posiedzenie Komitetu Monitorującego Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020 (fot.: INTERREG Polska-Sachsen)

Unijne środki ponownie trafią do naszego regionu

Na granicy
wtorek, 29 maja 2018, 11:21
Do naszego regionu ponownie trafią unijne środki. Dofinansowanie w wysokości ponad 2,3 mln zł otrzymał polsko-niemiecki projekt "Przygoda z Nysą – V etap". Sprawdź, na co dokładnie zostanie przeznaczona dotacja!
Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Radomierzycach - zdjęcie nr 109

Bezkonkurencyjna OSP Radomierzyce

Życie
poniedziałek, 28 maja 2018, 12:28
Cztery jednostki OSP z terenu gminy Zgorzelec rywalizowały między sobą w zawodach sportowo-pożarniczych, które rozegrano 26 maja w Radomierzycach. Druhowie próbowali swoich sił w ćwiczeniu bojowym. Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze.
Wręczenie promes odbyło się 22 maja w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (fot. UMWD)

Promesa dla Gminy Zgorzelec

Życie
środa, 23 maja 2018, 10:51
Gmina Zgorzelec znalazła się wśród 24 samorządów, które otrzymały wsparcie finansowe w ramach Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej. Dotacja zostanie przeznaczona na budowę placu zabaw wraz z siłownią zewnętrzną w Sławnikowicach.

Galerie (4)

Osoby (1)

Marek Wolanin

Marek Wolanin

Polityk
Marek Wolanin urodził się 9 lipca 1958 roku w Zgorzelcu. Jest żonaty i ma dwóch synów. Ukończył studia magisterskie w zakresie ekonomii, pedagogiki, zarządzanie samorządową oświatą i administracją samorządową.