NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: gmina Zgorzelec

Skocz do: Artykuły Galerie Osoby

Artykuły (48)

Przygoda z kolorami  w Gminie Zgorzelec - zdjęcie nr 134

Przygoda z kolorami w Gminie Zgorzelec

Życie
piątek, 07 września 2018, 09:55
1 września mimo niesprzyjającej aury odbyła się nietypowa impreza "Przygoda z kolorami" zorganizowana w ramach projektu "Przygoda z Nysą – zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko – niemieckiego – etap IV".
Dożynki Gminne w Jędrzychowicach

Gmina Zgorzelec zaprasza na dożynki

Życie
piątek, 07 września 2018, 09:20
Jędrzychowice będą gospodarzem tegorocznych dożynek w Gminie Zgorzelec. Świętowanie, które zaplanowano na sobotę (8 września) rozpocznie się mszą św. O godzinie 13.00 w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
Kradzieże zmorą stacji paliw

Kolejny złodziej paliwa usłyszał zarzuty

Życie
piątek, 31 sierpnia 2018, 09:18
Policjanci zatrzymali kolejnego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który kradł paliwo na stacjach benzynowych. Tankował do pełna i odjeżdżał, nie płacąc. Poszkodowani straty oszacowali na kwotę ponad 2,5 tys. zł.
Zaproszenie na imprezę towarzyszącą otwarciu ścieżki rowerowej w Gminie Zgorzelec

Przygoda z kolorami - nietypowe otwarcie ścieżki rowerowej

Życie
czwartek, 23 sierpnia 2018, 09:03
W sobotę 1 września zapraszamy do CRT Radomierzyce na Przygodę z Kolorami i Energetyczne Granie, czyli nietypowe otwarcie ścieżki rowerowej w ramach projektu "Przygoda z Nysą – zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko – niemieckiego – etap IV".
To będzie nie lada gratka dla sympatyków sportów wodnych!

Water Jam Witka już w ten weekend!

Sport
wtorek, 21 sierpnia 2018, 09:06
W najbliższy weekend na terenie Stanicy Żeglarskiej KS Turów w Ręczynie odbędzie się Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych "Water Jam Witka". To będzie nie lada gratka dla sympatyków sportów wodnych.

Galerie (7)

Osoby (1)

Marek Wolanin

Marek Wolanin

Polityk
Marek Wolanin urodził się 9 lipca 1958 roku w Zgorzelcu. Jest żonaty i ma dwóch synów. Ukończył studia magisterskie w zakresie ekonomii, pedagogiki, zarządzanie samorządową oświatą i administracją samorządową.