NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: KPP Zgorzelec

Skocz do: Artykuły

Artykuły (91)

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Włamywał się do altanek działkowych

Życie
środa, 05 września 2018, 08:59
Mundurowi zatrzymali 18-latka podejrzanego o włamania do altanek znajdujących się na terenie zgorzeleckich ogródków działkowych. Kradł wszystko, co mógł później łatwo sprzedać.
Podpisano porozumienie o realizacji wspólnego projektu przez KWP we Wrocławiu oraz KWP w Libercu (fot.: KWP Wrocław)

Polsko-czeska współpraca policji

Na granicy
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 09:31
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Libercu starają się o środki unijne na projekt poświęcony zwiększeniu bezpieczeństwa na polsko-czeskim pograniczu. W realizację zadań włączono m.in. zgorzelecką jednostkę.
Samochód

Włamywał się do samochodów i kradł akumulatory

Życie
czwartek, 02 sierpnia 2018, 13:16
25-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego włamywał się do samochodów i kradł akumulatory. W chwili zatrzymania kierował autem mimo prawomocnego dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Kolejny złodziej w rękach policji

Życie
poniedziałek, 28 maja 2018, 14:18
Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o liczne kradzieże. Według ustaleń funkcjonariuszy sprawca działał od marca do maja.
fot.: KPP Zgorzelec

Odnaleziono skradziony samochód

Życie
wtorek, 17 kwietnia 2018, 14:21
Odnaleziono samochód osobowy marki Kia, który w ubiegłym tygodniu został skradziony z jednej z posesji na terenie Zgorzelca. Teraz policja szuka sprawcy kradzieży i wyjaśnia wszystkie okoliczności tego zdarzenia.
Narkotyki

Prowadził samochód bez uprawnień i z narkotykami

Życie
wtorek, 20 marca 2018, 11:23
Zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających oraz kierowania pojazdem pomimo cofniętych uprawnień usłyszał 35-latek zatrzymany przez zgorzeleckich dzielnicowych. To nie pierwsze przestępstwo, którego się dopuścił.