NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: KPP Zgorzelec

Skocz do: Artykuły

Artykuły (88)

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Kolejny złodziej w rękach policji

Życie
poniedziałek, 28 maja 2018, 14:18
Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o liczne kradzieże. Według ustaleń funkcjonariuszy sprawca działał od marca do maja.
fot.: KPP Zgorzelec

Odnaleziono skradziony samochód

Życie
wtorek, 17 kwietnia 2018, 14:21
Odnaleziono samochód osobowy marki Kia, który w ubiegłym tygodniu został skradziony z jednej z posesji na terenie Zgorzelca. Teraz policja szuka sprawcy kradzieży i wyjaśnia wszystkie okoliczności tego zdarzenia.
Narkotyki

Prowadził samochód bez uprawnień i z narkotykami

Życie
wtorek, 20 marca 2018, 11:23
Zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających oraz kierowania pojazdem pomimo cofniętych uprawnień usłyszał 35-latek zatrzymany przez zgorzeleckich dzielnicowych. To nie pierwsze przestępstwo, którego się dopuścił.
Od początku tego roku policjanci zatrzymali już 58 praw jazdy.

8 kierowców straciło prawo jazdy

Życie
środa, 07 marca 2018, 10:26
Przepis o odebraniu prawa jazdy za przekroczenie prędkości 50 km/h w terenie zabudowanym nie jest niczym nowym. Mimo to wciąż wielu kierowców przepisy ma za nic i lekceważy bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale i innych.
Znaleźli się też tacy, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę auta pod wpływem alkoholu. | fot.: KPP Zgorzelec

Grad mandatów. Drogówka podsumowuje ostatnie dni

Życie
czwartek, 01 marca 2018, 12:08
Drogówka podsumowała ostatnie dwie akcje, które przeprowadziła na drogach powiatu zgorzeleckiego. W ciągu dwóch dni skontrolowała 278 pojazdów. Część kierowców poruszała się po drodze niesprawnymi samochodami. Sporo osób przekraczało dozwoloną prędkość.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Ukradli prawie 1,5 tony opału

Życie
środa, 28 lutego 2018, 10:54
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu zgorzeleckiego podejrzanych o kradzież blisko 1,5 tony opału. Z punktu składu węgla w Zawidowie złodzieje wynieśli 54 worki ekogroszku. Każdy z nich ważył około 27 kg.