NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: narkotyki

Skocz do: Artykuły

Artykuły (25)

Część zatrzymanych narkotyków (fot.: KPP Zgorzelec)

Celny cios w narkotykowy biznes

Życie
wtorek, 25 września 2018, 14:45
Ponad 120 porcji "piko" i 24 działki marihuany nie trafią na narkotykowy czarny rynek. W ciągu trzech dni policjanci zatrzymali aż 5 osób, które wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadały przy sobie środki odurzające i psychotropowe.
Policja

38-latek z narkotykami uciekał przed policją

Życie
środa, 29 sierpnia 2018, 15:26
38-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Powód? Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i narkotyki.
Posiadał znaczną ilość narkotyków i pistolet gazowy – policjanci zabezpieczyli ponad kilogram marihuany (fot.: KPP Zgorzelec)

Narkotyki i broń gazowa w mieszkaniu

Życie
czwartek, 16 sierpnia 2018, 09:13
Papierosy bez polskich znaków akcyzy, marihuana, olejek haszyszowy, kokaina, tabletki ekstazy i pistolet gazowy wraz z amunicją – to wszystko mundurowi znaleźli u młodego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Nielegalny towar trafił do policyjnego magazynu.
Przechwycone przez mundurowych narkotyki / materiały prasowe NOSG

Odpowiedzą za przemyt narkotyków z Niemiec do Polski

Życie
poniedziałek, 06 sierpnia 2018, 14:31
Członkowie grupy przestępczej staną przed sądem, gdzie odpowiedzą za przemyt i handel narkotykami. Wpadli w pobliżu przejścia granicznego Ludwigsdorf-Jędrzychowice.
Auto, którym poruszał się zatrzymany 33-latek (fot.: KPP Zgorzelec)

Był poszukiwany przez niemiecki wymiar sprawiedliwości

Życie
piątek, 13 lipca 2018, 11:48
Policjanci ze zgorzeleckiej grupy Nysa wspólnie z funkcjonariuszami z Pieńska zatrzymali mężczyznę, który uciekał skradzionym Audi. Jak się później okazało 33-latek był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez niemiecki wymiar sprawiedliwości.
Narkotyki

Zatrzymana z narkotykami

Życie
poniedziałek, 25 czerwca 2018, 13:31
Śledczy przedstawili 30-letniej mieszkance powiatu zgorzeleckiego zarzut posiadania i wprowadzania do obrotu środków odurzających. Funkcjonariusze polsko-niemieckiej grupy Nysa zabezpieczyli przy niej ponad 64 grama piko.