NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Pieńsk

Skocz do: Artykuły Osoby

Artykuły (23)

Część zatrzymanych narkotyków (fot.: KPP Zgorzelec)

Celny cios w narkotykowy biznes

Życie
wtorek, 25 września 2018, 14:45
Ponad 120 porcji "piko" i 24 działki marihuany nie trafią na narkotykowy czarny rynek. W ciągu trzech dni policjanci zatrzymali aż 5 osób, które wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadały przy sobie środki odurzające i psychotropowe.
Zdjęcie ilustracyjne

Skradziono 130 sztuk znaków drogowych

Życie
środa, 04 lipca 2018, 20:49
Policja poszukuje sprawców kradzieży 130 sztuk znaków drogowych U-21, potocznie zwanych "sierżantami". Znaki usunięto z remontowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 351 na trasie Żarki nad Nysą – Lasów.
Alter Piknik Fest vol. XVI

Alter Piknik XVI

Kultura
poniedziałek, 25 czerwca 2018, 10:49
W dniach 6-7 lipca odbędzie się kolejna, szesnasta już edycja Alter Pikniku. To jedna z najstarszych imprez poświęconych kulturze niezależnej w Polsce i jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie.
Krzysztof Szyrma i Patrycja Woźniak (fot.: archiwum własne Patrycji)

Kobieta, która potrafi przyłożyć. Rozmowa z Patrycją Woźniak

Sport
środa, 23 maja 2018, 08:59
Kobieta w ringu? To wciąż zjawisko nietypowe, ale ku zaskoczeniu niektórych coraz bardziej popularne. Kobiety w typowo męskich dyscyplinach radzą sobie całkiem nieźle i dają skutecznie o sobie znać, wspinając się ku szczytowi – po tytuł Mistrza.
Patrycja Woźniak (fot.: facebook Kick-Fighter Zgorzelec)

Srebro dla Patrycji Woźniak!

Sport
poniedziałek, 21 maja 2018, 12:21
Zawodniczka Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec Patrycja Woźniak wywalczyła srebrny medal w finale Pucharu Świata w kickboxingu. Zawody rozegrano w Budapeszcie.

Osoby (1)

Brak zdjecia

Józef Wiejak

Działacz społeczny
Kombatant, żołnierz II Armii Wojska Polskiego, z którą przeszedł cały szlak bojowy od miejsca uformowania, aż do zakończenia działań wojennych. Po wojnie pozostał na Łużycach i zamieszkał w Lasowie. Uczestniczył w odbudowie Pieńska.