NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Pieńsk

Skocz do: Artykuły Osoby

Artykuły (21)

Zdjęcie ilustracyjne

Skradziono 130 sztuk znaków drogowych

Życie
środa, 04 lipca 2018, 20:49
Policja poszukuje sprawców kradzieży 130 sztuk znaków drogowych U-21, potocznie zwanych "sierżantami". Znaki usunięto z remontowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 351 na trasie Żarki nad Nysą – Lasów.
Alter Piknik Fest vol. XVI

Alter Piknik XVI

Kultura
poniedziałek, 25 czerwca 2018, 10:49
W dniach 6-7 lipca odbędzie się kolejna, szesnasta już edycja Alter Pikniku. To jedna z najstarszych imprez poświęconych kulturze niezależnej w Polsce i jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie.
Krzysztof Szyrma i Patrycja Woźniak (fot.: archiwum własne Patrycji)

Kobieta, która potrafi przyłożyć. Rozmowa z Patrycją Woźniak

Sport
środa, 23 maja 2018, 08:59
Kobieta w ringu? To wciąż zjawisko nietypowe, ale ku zaskoczeniu niektórych coraz bardziej popularne. Kobiety w typowo męskich dyscyplinach radzą sobie całkiem nieźle i dają skutecznie o sobie znać, wspinając się ku szczytowi – po tytuł Mistrza.
Patrycja Woźniak (fot.: facebook Kick-Fighter Zgorzelec)

Srebro dla Patrycji Woźniak!

Sport
poniedziałek, 21 maja 2018, 12:21
Zawodniczka Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec Patrycja Woźniak wywalczyła srebrny medal w finale Pucharu Świata w kickboxingu. Zawody rozegrano w Budapeszcie.
Marlejki 218. (Materiały prasowe organizatora)

Qltur Kombinat zaprasza na Marlejki

Kultura
wtorek, 08 maja 2018, 14:54
To już kolejna impreza z tego cyklu. Wiecie czego się spodziewać? Tym razem na scenie pojawią się: Joint Venture Sound System, Cheeba, Blizna Terror Sound oraz Kosmos Mega Sound System. Będziesz?
Święto Konstytucji.

Witaj, majowa jutrzenko

Życie
poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 10:02
Zgorzelec, Sulików, Zawidów i Pieńsk zapraszają do uczestnictwa w okolicznościowych obchodach organizowanych z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Szczegóły na plakatach.

Osoby (1)

Brak zdjecia

Józef Wiejak

Działacz społeczny
Kombatant, żołnierz II Armii Wojska Polskiego, z którą przeszedł cały szlak bojowy od miejsca uformowania, aż do zakończenia działań wojennych. Po wojnie pozostał na Łużycach i zamieszkał w Lasowie. Uczestniczył w odbudowie Pieńska.