NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Pieńsk

Skocz do: Artykuły Osoby

Artykuły (31)

fot. KPP Zgorzelec

5 lat za kradzież paliwa z samochodu ciężarowego

Życie
czwartek, 15 listopada 2018, 11:20
Chcieli zrobić kokosowy interes kradnąc paliwo z baków, a trafili za kratki. Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy spuścili 350 litrów oleju napędowego z samochodu ciężarowego zaparkowanego na jednym z parkingów w gminie Pieńsk.
Narkotyki

Miał przy sobie 50 działek dilerskich metamfetaminy

Życie
czwartek, 11 października 2018, 13:05
Miał zatrzymać się do kontroli drogowej. Zamiast tego przyśpieszył i uciekał ulicami Bogatyni, ignorując przepisy ruchu drogowego i ścigających go policjantów. Nie miał prawa jazdy, auto było bez obowiązkowej polisy OC, okazało się także, że przewozi piko.
Część zabezpieczonego towaru (fot. KPP Zgorzelec)

Papierosy, tytoń i alkohol warty ponad 310 tys. zł

Życie
czwartek, 04 października 2018, 11:53
Policjanci oraz celnicy zabezpieczyli kontrabandę. W ręce mundurowych wpadło ponad 388 kg tytoniu, 33 paczki papierosów i ponad 85 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy skarbowej. W tej sprawie zatrzymano 60-letniego mężczyznę.
W gminie Pieńsk uprawnionych do głosowania jest 7 178 osób.

Wybory 2018: Kandydaci do Rady Miejskiej w Pieńsku

Polityka
środa, 03 października 2018, 11:14
34 kandydatów do Rady Miejskiej w Pieńsku zgłosiły 3 komitety wyborcze: KWW Pieńsk Nowoczesny, KWW Nasze Wspólne Dobro oraz KWW Pieńszczanie. Sprawdź, kto ubiega się o mandat radnego w Twoim okręgu.

Osoby (1)

Brak zdjecia

Józef Wiejak

Działacz społeczny
Kombatant, żołnierz II Armii Wojska Polskiego, z którą przeszedł cały szlak bojowy od miejsca uformowania, aż do zakończenia działań wojennych. Po wojnie pozostał na Łużycach i zamieszkał w Lasowie. Uczestniczył w odbudowie Pieńska.