NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: policja

Skocz do: Artykuły

Artykuły (125)

Auto, którym poruszał się zatrzymany 33-latek (fot.: KPP Zgorzelec)

Był poszukiwany przez niemiecki wymiar sprawiedliwości

Życie
piątek, 13 lipca 2018, 11:48
Policjanci ze zgorzeleckiej grupy Nysa wspólnie z funkcjonariuszami z Pieńska zatrzymali mężczyznę, który uciekał skradzionym Audi. Jak się później okazało 33-latek był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez niemiecki wymiar sprawiedliwości.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Pouczenie zamiast mandatu. Policjanci protestują

Życie
środa, 11 lipca 2018, 10:20
10 lipca na terenie całego kraju rozpoczął się protest policjantów. Kierowcy za drobne wykroczenia nie otrzymują mandatów, a jedynie pouczenia. Do akcji przyłączyła się także KPP w Zgorzelcu, na budynku której wywieszono niebieską flagę NSZZ Policjantów.
Zdjęcie ilustracyjne

Skradziono 130 sztuk znaków drogowych

Życie
środa, 04 lipca 2018, 20:49
Policja poszukuje sprawców kradzieży 130 sztuk znaków drogowych U-21, potocznie zwanych "sierżantami". Znaki usunięto z remontowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 351 na trasie Żarki nad Nysą – Lasów.
Grupa działała w okolicach Bogatyni na Dolnym Śląsku (fot.: CBŚP)

CBŚP zatrzymało chemika

Życie
czwartek, 28 czerwca 2018, 10:21
CBŚP zadało kolejny cios w przestępczość narkotykową na naszym terenie. Tym razem zatrzymali 8 osób, którym przedstawiono zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej, której członkowie zajmowali się produkcją i sprzedażą metamfetaminy.
Narkotyki

Zatrzymana z narkotykami

Życie
poniedziałek, 25 czerwca 2018, 13:31
Śledczy przedstawili 30-letniej mieszkance powiatu zgorzeleckiego zarzut posiadania i wprowadzania do obrotu środków odurzających. Funkcjonariusze polsko-niemieckiej grupy Nysa zabezpieczyli przy niej ponad 64 grama piko.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Sprawcy kradzieży Volkswagena zatrzymani

Życie
piątek, 15 czerwca 2018, 12:14
W ręce funkcjonariuszy z polsko-niemieckiej grupy Nysa wpadła para podejrzana o kradzież Volkswagena Golfa. Samochód osobowy został skradziony na terenie Wrocławia, a dokładniej w dzielnicy Krzyki.