NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: policja

Skocz do: Artykuły

Artykuły (110)

fot.: KPP Bolesławiec

Kradzieże, kradzieże, kradzieże

Życie
czwartek, 17 maja 2018, 10:20
W ostatnim czasie na terenie powiatu bolesławieckiego doszło do kilkunastu włamań. Sprawcy za każdym razem działali w podobny sposób. Wchodzili do domów, po wcześniejszym pokonaniu zabezpieczeń i wykorzystując sen mieszkańców kradli m.in. pieniądze.
Skradziony w Görlitz motocykl marki Yamaha XT 350 (fot.: KPP Lubań)

Odzyskano skradziony w Görlitz motocykl

Życie
środa, 16 maja 2018, 10:42
W miniony weekend policjantom udało się odzyskać skradziony w Görlitz motocykl. 40-letni mieszkaniec Zgorzelca odpowie za przestępstwo nieumyślnego paserstwa, które jest zagrożone karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Sprawcy włamań w Zgorzelcu zatrzymani.

Sprawcy włamań z zarzutami

Życie
wtorek, 15 maja 2018, 13:01
10 maja śledczy przedstawili dwóm mężczyznom zarzuty kradzieży z włamaniem do pomieszczeń mieszkalnych i usługowych na terenie Zgorzelca.
(fot.: KPP Zgorzelec)

Nielegalne wyroby tytoniowe przejęte przez policjantów

Życie
piątek, 11 maja 2018, 14:48
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który przechowywał na swojej posesji nielegalne wyroby tytoniowe o czarnorynkowej wartości 180 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i oczekuje na rozprawę. Grozi mu do 3 lat więzienia.
Zatrzymani to mieszkańcy powiatu zgorzeleckiego.

Narkotyki nie trafią na lokalny rynek

Życie
czwartek, 10 maja 2018, 15:09
Blisko 100 porcji handlowych marihuany oraz metamfetaminy przejęli zgorzeleccy funkcjonariusze kryminalni. Do policyjnego aresztu trafiło 4 mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty posiadania substancji psychotropowych oraz środków odurzających.
Policjanci wystosowali do mieszkańców gminy Węgliniec specjalny apel.

Włamania do mieszkań i domów. Policja apeluje o ostrożność!

Życie
czwartek, 03 maja 2018, 09:29
W ostatnim czasie w sąsiednich miejscowościach policja odnotowała kilkanaście przypadków kradzieży z włamaniem do mieszkań bądź domów. Komendant Komisariatu Policji w Pieńsku podkom. Antoni Owsiak apeluje o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa.