NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: policja

Skocz do: Artykuły

Artykuły (91)

Po tzw. metodzie

Cyberprzestępcy podszywają się pod prezesów firm

Życie
piątek, 16 marca 2018, 14:23
Zgorzeleccy funkcjonariusze ostrzegają przed nową formą oszustw. Na policję zgłaszają się właściciele firm, którzy twierdzą, że ktoś podszywa się pod nich w sieci i zleca pracownikom wykonanie przelewów na obce konta bankowe.
fot.: KPP Zgorzelec

Kolejni jednoręcy bandyci zatrzymani

Życie
środa, 14 marca 2018, 15:26
Policjanci podczas kolejnych wspólnych działań z celnikami zabezpieczyli na terenie powiatu zgorzeleckiego trzy nielegalne automaty do gier hazardowych. Ich właścicielowi grozi 300 tys. zł grzywny i kara pozbawienia wolności.
Znaleźli się też tacy, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę auta pod wpływem alkoholu. | fot.: KPP Zgorzelec

Grad mandatów. Drogówka podsumowuje ostatnie dni

Życie
czwartek, 01 marca 2018, 12:08
Drogówka podsumowała ostatnie dwie akcje, które przeprowadziła na drogach powiatu zgorzeleckiego. W ciągu dwóch dni skontrolowała 278 pojazdów. Część kierowców poruszała się po drodze niesprawnymi samochodami. Sporo osób przekraczało dozwoloną prędkość.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Ukradli prawie 1,5 tony opału

Życie
środa, 28 lutego 2018, 10:54
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu zgorzeleckiego podejrzanych o kradzież blisko 1,5 tony opału. Z punktu składu węgla w Zawidowie złodzieje wynieśli 54 worki ekogroszku. Każdy z nich ważył około 27 kg.
fot.: KPP Zgorzelec

Sprzedawał podrobione sokowirówki i narkotyki

Życie
wtorek, 27 lutego 2018, 10:34
Środek zapobiegawczy w postaci zabezpieczenia 10 tys. zł i dozór policji zastosował prokurator wobec 28-latka, który sprzedawał podrobione sokowirówki. Podczas przeszukania znaleziono u niego także blisko 900 porcji handlowych marihuany.