NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: powiat zgorzelecki

Skocz do: Artykuły Galerie

Artykuły (59)

fot.: KPP Bolesławiec

Kradzieże, kradzieże, kradzieże

Życie
czwartek, 17 maja 2018, 10:20
W ostatnim czasie na terenie powiatu bolesławieckiego doszło do kilkunastu włamań. Sprawcy za każdym razem działali w podobny sposób. Wchodzili do domów, po wcześniejszym pokonaniu zabezpieczeń i wykorzystując sen mieszkańców kradli m.in. pieniądze.
(fot.: KPP Zgorzelec)

Nielegalne wyroby tytoniowe przejęte przez policjantów

Życie
piątek, 11 maja 2018, 14:48
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który przechowywał na swojej posesji nielegalne wyroby tytoniowe o czarnorynkowej wartości 180 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i oczekuje na rozprawę. Grozi mu do 3 lat więzienia.
Zatrzymani to mieszkańcy powiatu zgorzeleckiego.

Narkotyki nie trafią na lokalny rynek

Życie
czwartek, 10 maja 2018, 15:09
Blisko 100 porcji handlowych marihuany oraz metamfetaminy przejęli zgorzeleccy funkcjonariusze kryminalni. Do policyjnego aresztu trafiło 4 mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty posiadania substancji psychotropowych oraz środków odurzających.
Majówka na

(Nie)trzeźwy długi weekend

Życie
poniedziałek, 07 maja 2018, 13:35
Za nami wyjątkowo długi weekend, który niechlubnie zapisał się w policyjnych statystykach. Niestety, do niektórych kierowców nie docierają apele policji oraz kampanie społeczne. Mundurowi zatrzymali aż 19 pijanych kierowców.
Poszukiwany mężczyzna.

Zaginął Ryszard Biwan

Życie
piątek, 27 kwietnia 2018, 13:53
Rodzina oraz funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Biwan. 81-latek wyszedł wczoraj z domu i do tej pory nie wrócił.

Galerie (2)