NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: sport

Skocz do: Artykuły Galerie Osoby

Artykuły (20)

Karolina Polis. | fot.: MANGDA fotografka kobiet Poznań

Karolina Polis dostarcza pozytywnej, sportowej energii!

Sport
czwartek, 15 marca 2018, 09:00
Piękna, dążąca do celu i uśmiechnięta – tak w wielkim skrócie można opisać Karolinę Polis. Trenerka personalna i instruktorka fitness tworzy na zajęciach niesamowitą atmosferę – głośno, wesoło i optymistycznie. To istny wulkan pozytywnej energii.
Zastanawiasz się czy Bieg Twardziela jest dla Ciebie? Szkoda czasu na rozmyślanie! Trzeba działać!

Mistrzostwa Twardzieli! Trwają zapisy

Sport
środa, 07 marca 2018, 12:20
1 maja 2018 roku wystartuje Bieg Twardziela oraz Bieg Małego Twardziela. To już siódma edycja zwodów, które odbywają się na Arenie Motocross w Bogatyni. Właśnie ruszyły zapisy!
Powiatowa Liga Pływacka 2018 tuż, tuż. | fot.: CSR Zgorzelec

Rusza Powiatowa Liga Pływacka 2018

Sport
czwartek, 01 marca 2018, 09:21
Już po raz 16. rozegrana zostanie Powiatowa Liga Pływacka "O Uśmiech Dziecka". Impreza składa się z trzech cykli zawodów, a pierwsze startują już 3 marca.
Materiały prasowe PGE Turów Zgorzelec

Robert Skibniewski wraca do Zgorzelca!

Sport
poniedziałek, 26 lutego 2018, 18:13
Po 10 latach przerwy czarno-zielone barwy PGE Turowa ponownie przywdzieje Robert Skibniewski! Klub ze Zgorzelca wypożyczył doświadczonego rozgrywającego z zespołu GTK Gliwice.

Galerie (3)

Osoby (2)

Trening medialny przed

Łukasz Wierzbicki

Sportowiec
Łukasz Wierzbicki to utalentowany bokser, który uparcie dąży do celu. Lubi walczyć z kontry, gdy przeciwnik atakuje. Podczas gali bokserskiej w Zgorzelcu pokonał Andersona Claytona i sięgnął po tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze półśredniej.
Fot.: archiwum prywatne Beaty Bochno

Beata Bochno

Sportowiec
Beata Bochno to brązowa medalistka Mistrzostw Polski w fitness sylwetkowym. Ten sukces to dopiero początek. Zgorzelczanka przygotowuje się do startu w kolejnych zawodach. Nam opowiedziała o swojej pasji do tego sportu.