NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: sporty walki

Skocz do: Artykuły Osoby

Artykuły (6)

Galę organizuje Klub Sportowy Karpiński -Boks ze Zgorzelca we współpracy z Aleksandrem Delijewskim (materiały prasowe)

Boks wraca do Zgorzelca

Sport
czwartek, 08 listopada 2018, 10:04
1 grudnia o godz 18:00, hala PGE Turów Arena w Zgorzelcu zmieni się ponownie w arenę pięściarską. W trakcie gali odbędzie się 9 walk bokserskich w tym 6 zawodników ze Zgorzelca, którzy trenują pod okiem Klubu Sportowego Karpiński - Boks.
fot. UKS Warrior Zgorzelec

Młodzicy UKS Warrior na medal

Sport
piątek, 02 listopada 2018, 17:01
Świetny start w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików odnotowali nasi sportowcy. Reprezentacja zgorzeleckiego klubu taekwondo olimpijskiego zdobyła złoty, srebrny i dwa brązowe krążki.
fot. UKS Warrior Zgorzelec

Złoto i brąz dla taekwondzistów ze Zgorzelca

Sport
poniedziałek, 29 października 2018, 09:13
Ponad 600 sportowców tydzień temu wystartowało w międzynarodowych zawodach Pucharu Polski Legionowo Cup. Jak zwykle nie zawiedli reprezentanci UKS Warrior Zgorzelec.
Krzysztof Szyrma i Patrycja Woźniak (fot.: archiwum własne Patrycji)

Kobieta, która potrafi przyłożyć. Rozmowa z Patrycją Woźniak

Sport
środa, 23 maja 2018, 08:59
Kobieta w ringu? To wciąż zjawisko nietypowe, ale ku zaskoczeniu niektórych coraz bardziej popularne. Kobiety w typowo męskich dyscyplinach radzą sobie całkiem nieźle i dają skutecznie o sobie znać, wspinając się ku szczytowi – po tytuł Mistrza.
Fot.: Facebook Tymex Boxing Promotion

Wierzbicki pokonał Żeromińskiego

Sport
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 14:09
Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) pokonał w krwawym pojedynku Michała Żeromińskiego (13-4-1, 1 KO) na Gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w Częstochowie. Tym samym pięściarz z Zawidowa pozostaje niepokonany na zawodowych ringach.

Osoby (1)

Krzysztof Szyrma

Krzysztof Szyrma

Sportowiec
Krzysztof Szyrma od początku swojej zawodowej kariery związany jest ze Zgorzelcem. W swojej dwudziestoletniej karierze trenerskiej wytrenował wielu zawodników w dużej mierze pochodzących z naszego miasta, którzy sięgali po najwższe laury.