NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Zgorzelec

Skocz do: Artykuły Galerie Osoby

Artykuły (619)

Zagłosuj na Łużyczanki i pomóż wygrać sesję nagraniową! (materiały prasowe Urzędu Miasta Zgorzelec)

Zagłosuj na Łużyczanki!

Kultura
piątek, 16 listopada 2018, 11:13
Kapela Łużyczanki walczy o profesjonalną sesję nagraniową w studiu radiowym oraz wydanie płyty CD. A my możemy im w tym pomóc. Sprawdź, jak!
fot. Nasze Zoo

Świąteczne upominki z Naszego Zoo!

Życie
piątek, 16 listopada 2018, 09:45
Szukanie odpowiednich prezentów często odbiera wielu z nas urok okresu przedświątecznego. Dla tych, którzy nie mają ochoty na skarpetki, slipki, biżuterię czy lalkę Barbie, Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec ma inną alternatywę.
fot. KPP Zgorzelec

5 lat za kradzież paliwa z samochodu ciężarowego

Życie
czwartek, 15 listopada 2018, 11:20
Chcieli zrobić kokosowy interes kradnąc paliwo z baków, a trafili za kratki. Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy spuścili 350 litrów oleju napędowego z samochodu ciężarowego zaparkowanego na jednym z parkingów w gminie Pieńsk.
Materiały prasowe spółki RTCP zarządzającej Centrum Radioterapii Amethyst

Pierwszy pacjent radioterapii w Zgorzelcu

Życie
czwartek, 15 listopada 2018, 11:12
W środę 14 listopada pierwszy pacjent Centrum Radioterapii Amethyst w Zgorzelcu rozpoczął zabiegi napromieniania. Dzięki temu chorzy z całego regionu nie są już zmuszeni jeździć na leczenie radioterapeutyczne do innych miast oddalonych od Zgorzelca.
Wyprzedaż Garażowa dla Julii

Wyprzedaż Garażowa połączona z fitnessem dla Julii Sudak

Życie
środa, 14 listopada 2018, 10:55
9 grudnia na PGE Turów Arena odbędzie się akcja charytatywna dla 12-letniej Julii Sudak chorej na zespół Retta. Podczas imprezy będą zbierane pieniądze na leczenie, rehabilitację oraz sprzęt medyczny dla dziewczynki.

Galerie (59)

Osoby (11)

Zbigniew Bobak

Zbigniew Bobak

Polityk
Zbigniew Bronisław Bobak – polski polityk, nauczyciel, poseł na Sejm X kadencji.
Krzysztof Szyrma

Krzysztof Szyrma

Sportowiec
Krzysztof Szyrma od początku swojej zawodowej kariery związany jest ze Zgorzelcem. W swojej dwudziestoletniej karierze trenerskiej wytrenował wielu zawodników w dużej mierze pochodzących z naszego miasta, którzy sięgali po najwższe laury.
fot.: facebook Trener pływania Agata Korc

Agata Korc

Jestem stąd, Sportowiec
Olimpijka, finalistka Mistrzostw Świata i Europy, rekordzistka Polski w pływaniu. Dyplomowana instruktorka i trenerka pływania.
fot.: Zdzisław Smektała (wikipedia)

Zdzisław Smektała

Jestem stąd, Artysta
Dziennikarz, felietonista, literat, aktor i wrocławski showman urodził się w Zgorzelcu. Był jedną z najbarwniejszych osobowości Wrocławia.
Ryszard Kosiński

Ryszard Kosiński

Działacz społeczny
Jego życiorys stanowi gotowy scenariusz na film. Pełno w nim dramatyzmu, zaskakujących zwrotów, niezwykłych przeżyć, ale też wielkiej miłości do Polski i patriotyzmu.