NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Zgorzelec

Skocz do: Artykuły Galerie Osoby

Artykuły (312)

Po tzw. metodzie

Cyberprzestępcy podszywają się pod prezesów firm

Życie
piątek, 16 marca 2018, 14:23
Zgorzeleccy funkcjonariusze ostrzegają przed nową formą oszustw. Na policję zgłaszają się właściciele firm, którzy twierdzą, że ktoś podszywa się pod nich w sieci i zleca pracownikom wykonanie przelewów na obce konta bankowe.
Materiały prasowe Urzędu Miasta Zgorzelec

Czyste powietrze dla najmłodszych

Życie
niedziela, 18 marca 2018, 12:47
Na polecenie burmistrza wszystkie publiczne przedszkola i żłobek miejski w Zgorzelcu kupiły i zainstalowały urządzenia poprawiające jakość powietrza w salach zabaw i leżakowania. Łączny koszt ich zakupu to ok. 30 tys. zł.
Fot.: nasze-zoo.pl

Pamięć o Powstaniu Tybetańskim

Życie
piątek, 16 marca 2018, 13:24
Burmistrz wydziału kultury Miasta Görlitz Dr. M. Wieler oraz Dyrektor Naszego Zoo Dr. S. Hammer ponownie wywiesili tybetańską flagę ze śnieżnymi lwami, na znak pamięci o Powstaniu Tybetańskim z 10 marca 1959 roku oraz solidarności z ludnością tybetańską.
Gramy dla Kacpra.

Zagrają dla Kacpra!

Życie
piątek, 16 marca 2018, 08:24
18 marca o godz. 18:00 koszykarze PGE Turowa Zgorzelec ponownie zagrają w szczytnym celu. W PGE Turów Arenie rozegra się nie tylko walka o zwycięstwo nad Polpharmą Starogard Gdański, ale także o szybszy powrót do zdrowia Kacpra Szalkowskiego.
W marcu jak w garncu.

Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa

Życie
czwartek, 15 marca 2018, 11:35
Czeka nas powrót zimy – ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Termometry mogą pokazać nawet kilkanaście stopni poniżej zera.
Skorzystaj z darmowego przeglądu i zyskaj pewność, że Twoje auto jest gotowe do drogi!

Sprawdź, czy masz sprawne auto

Życie
czwartek, 15 marca 2018, 10:37
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu organizuje akcję sprawdzania stanu technicznego pojazdów przed sezonem letnim. Darmowe przeglądy przeprowadzą uczniowie klas samochodowych pod opieką nauczycieli.

Galerie (23)

Osoby (2)

Trening medialny przed

Łukasz Wierzbicki

Sportowiec
Łukasz Wierzbicki to utalentowany bokser, który uparcie dąży do celu. Lubi walczyć z kontry, gdy przeciwnik atakuje. Podczas gali bokserskiej w Zgorzelcu pokonał Andersona Claytona i sięgnął po tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze półśredniej.
Fot.: archiwum prywatne Beaty Bochno

Beata Bochno

Sportowiec
Beata Bochno to brązowa medalistka Mistrzostw Polski w fitness sylwetkowym. Ten sukces to dopiero początek. Zgorzelczanka przygotowuje się do startu w kolejnych zawodach. Nam opowiedziała o swojej pasji do tego sportu.