NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Zgorzelec

Skocz do: Artykuły Galerie

Artykuły (184)

Podczas tegorocznego jarmarku zespoły kucharskie zebrały ponad 7 tys. euro. | fot.: UM Zgorzelec

Ponad 7 tys. euro na cele dobroczynne

Na granicy
poniedziałek, 18 grudnia 2017, 13:14
Dobra zabawa, smaczna kuchnia i przede wszystkim szczytne cele przyświecały uczestnikom wspólnej akcji organizatorów Śląskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Görlitz i stowarzyszenia Förderverein Kulturstadt Görlitz-Zgorzelec -17 dni! 17 potraw! 17 godzina.
26. Finał Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy |materiały prasowe WOŚP

Sztab WOŚP w Zgorzelcu już działa! Będą zmiany w prowadzeniu aukcji

Życie
piątek, 15 grudnia 2017, 14:22
Przed nami 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po ubiegłorocznym sukcesie, do którego przyczyniła się także akcja w Zgorzelcu, zbliżający finał budzi wiele emocji. Lokalny sztab poinformował o zmianach, które pojawią się podczas finału.
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego w pływaniu | fot.: materiały prasowe UKS Energetyk Zgorzelec

Życiowe rekordy zawodników UKS Energetyk Zgorzelec

Sport
piątek, 15 grudnia 2017, 11:14
Zawodnicy UKS Energetyk Zgorzelec Dominik Leśniewski oraz Michał Wojtków świetnie spisali się podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu Dolnośląskiego w pływaniu. Pływacy ustanowili w sumie 11 rekordów życiowych.
Tymczasowy areszt dla 42-latka, który uprawiał w swoim mieszkaniu konopie indyjskie | fot.: materiały prasowe KPP Zgorzelec

Domowa uprawa konopi zlikwidowana

Życie
czwartek, 14 grudnia 2017, 19:56
Policjanci na terenie Zgorzelca zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Z zabezpieczonego suszu można byłoby uzyskać 1350 porcji handlowych marihuany.
Policja

Wpadł seryjny złodziej samochodów w Zgorzelcu

Życie
czwartek, 14 grudnia 2017, 15:17
28-latka, który ma na swoim koncie 11 przestępstw przeciwko mieniu, w tym 4 kradzieże samochodów zatrzymała zgorzelecka policja. Podejrzanemu mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

"Motyle" dla Bartka. Muzyka i taniec mogą być lekiem

Życie
czwartek, 14 grudnia 2017, 20:06
Udowadniają, że pomaganie jest banalnie proste, a niewielkim kosztem można zrobić bardzo wiele. Zgorzelecka młodzież wraz z koordynatorami akcji charytatywnej "Motyle" po raz kolejny dostarczyła widzom wielu emocji, wzruszeń i radości.

Galerie (15)