NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Łagów

Artykuły (7)

12. posiedzenie KS FMP w Łagowie / fot. Gmina Zgorzelec

Kolejne małe projekty FMP Interreg Polska-Saksonia zatwierdzone

Na granicy
wtorek, 26 marca 2019, 10:10
W Łagowie po raz 12. obradował Komitet Sterujący Funduszem Małych Projektów Interreg Polska-Saksonia. Podczas spotkania przyznano dofinansowanie dla 28 polsko-niemieckich projektów. Wiemy, na co zostaną przeznaczone pieniądze w naszym regionie!
zdjęcie ilustracyjne / fot. Gmina Zgorzelec

Zmiana stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Życie
poniedziałek, 18 marca 2019, 08:31
Od 1 kwietnia mieszkańcy Gminy Wiejskiej Zgorzelec zapłacą więcej za śmieci. 25 zł za osobę miesięcznie przy nieselektywnej zbiórce odpadów, a 16 zł za osobę miesięcznie przy segregacji.
Dzień Sołtysa w Gminie Zgorzelec /fot. Gmina Zgorzelec

Dzień Sołtysa w Gminie Zgorzelec

Życie
piątek, 15 marca 2019, 11:43
11 marca sołtysi w całym kraju obchodzą swoje święto. Dla nich to wyjątkowy dzień w roku, ponieważ ich praca i zaangażowanie społeczne w działalność swoich małych ojczyzn zostaje doceniona. Choć powinna być każdego dnia.

Infrastruktura turystyczna w ramach Przygody z Nysą

Życie
środa, 08 sierpnia 2018, 15:49
Niebawem mieszkańcy Gminy Zgorzelec będą mogli cieszyć się nowymi altanami turystycznymi. W lipcu został wyłoniony wykonawca infrastruktury turystycznej w ramach projektu Przygoda z Nysą–zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko–niemieckiego– etap IV.

Galerie (5)

Wydarzenia (7)

Łosiowe Szaleństwo Karnawałowe

Karnawałowe szaleństwo na lodowisku

Sport, rekreacja
Łagów | 2020-02-29
Karnawał na lodowisku ŁOŚ to już tradycja. Zawsze towarzyszą mu konkursy na najciekawsze przebranie, zabawy i wybory królowej i króla balu.
Silent Disco w Zgorzelcu

Silent LODO Disco

Sport, rekreacja
Łagów | 2019-12-07
Tego wieczoru muzyka nie gra z głośnika! Lodowiskowa tafla zamienia się w diamentowy parkiet, na którym każdy z Was będzie mógł mknąć, tańczyć, śpiewać i pokazać najlepsze akrobacje przy najbardziej ulubionej muzyce!
Otwarcie lodowiska 2019

Otwarcie sezonu łyżwiarskiego

Sport, rekreacja
Łagów | 2019-10-25
Rolki zamieniamy na łyżwy. „ŁOŚ” – Łagowski Ośrodek Sportowy zaprasza na pierwsze w tym sezonie ślizganie. W piątek (25.10) zostanie otworzone lodowisko.
XXII Impreza na Orientację PTSM Zgorzelec

XXII Impreza na Orientację PTSM Zgorzelec

Sport, rekreacja
Łagów | 2019-09-28
Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych w Zgorzelcu organizuje 28.09.2019 r. po raz dwudziesty drugi coroczną Imprezę na Orientację.
Smaki Rybne w Łagowie

Smaki Rybne w Łagowie

Imprezy
Łagów | 2019-10-05
Zapraszamy na integracyjne spotkanie "SMAKI RYBNE" w Łagowie w Obiekcie Sportowym Łoś. Spotkanie jest inicjatywą łagowskiego zespołu ludowego "Błękitne Kamizelki". Nie tylko świetnie śpiewają równie pysznie gotują. Spod ich wytrawnej ręki wychodzą nietuzinkowe potrawy rybne.
Sołectwo Łagów zaprasza na dożynki

Dożynki w Łagowie

Imprezy
Łagów | 2019-09-14
Serdecznie zapraszamy na Dożynki w Łagowie.