NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: CRT radomierzyce

Artykuły (6)

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego 2019 / fot. PCPR

Dzielą się sercem z najmniejszymi

Życie
czwartek, 04 lipca 2019, 09:12
Już po raz jedenasty rodziny zastępcze powiatu zgorzeleckiego świętowały razem Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Blisko 350 osób bawiło się w Centrum Rekreacyjno – Turystycznym w Radomierzycach na plenerze zorganizowanym przez PCPR.
9. Wielkanocny Bieg dla Jaj

Wielkanocny Bieg dla Jaj 2019… dla Igora

Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 15:22
W sobotę, 27 kwietnia, w samo południe wystartuje 9. Bieg dla Jaj. Będzie bieg, spływ kajakowy, koncerty, malowanie buziek, zawody dla najmłodszych i wiele, wiele innych atrakcji. Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie 7-letniego Igora.
Przygoda z kolorami  w Gminie Zgorzelec - zdjęcie nr 134

Przygoda z kolorami w Gminie Zgorzelec

Życie
piątek, 07 września 2018, 09:55
1 września mimo niesprzyjającej aury odbyła się nietypowa impreza "Przygoda z kolorami" zorganizowana w ramach projektu "Przygoda z Nysą – zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko – niemieckiego – etap IV".
Zaproszenie na imprezę towarzyszącą otwarciu ścieżki rowerowej w Gminie Zgorzelec

Przygoda z kolorami - nietypowe otwarcie ścieżki rowerowej

Życie
czwartek, 23 sierpnia 2018, 09:03
W sobotę 1 września zapraszamy do CRT Radomierzyce na Przygodę z Kolorami i Energetyczne Granie, czyli nietypowe otwarcie ścieżki rowerowej w ramach projektu "Przygoda z Nysą – zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko – niemieckiego – etap IV".
Zastępca wójta gminy Zgorzelec Marek Wolanin odebrał z rąk marszałka województwa dolnośląskiego promesę w wysokości 37 tys. zł.

Promesa dla Gminy Zgorzelec

Życie
wtorek, 10 kwietnia 2018, 17:02
Budowa magazynu na sprzęt wodny przy CRT w Radomierzycach oraz zakup nowych kajaków – to kolejny projekt, na który Urząd Gminy w Zgorzelcu otrzymał środki zewnętrzne.
Amatorów nordic walking i nie tylko zapraszamy na III Marsz Karnawałowy. | materiały prasowe CRT Radomierzyce

III Marsz Karnawałowy

Kultura
czwartek, 01 lutego 2018, 13:02
Centrum Rekreacyjno – Turystyczne w Radomierzycach po raz kolejny zaprasza na niecodzienny spacer – Marsz Karnawałowy piękną trasą "Przygody z Nysą". Należy wziąć ze sobą dobry nastrój i słoneczny humor.

Galerie (1)

Wydarzenia (10)

I Jesienny Rajd Rowerowy CRT Radomierzyce – WCK Węgliniec

I Jesienny Rajd Rowerowy CRT Radomierzyce – WCK Węgliniec

Sport, rekreacja
Radomierzyce | 2020-10-17
Serdecznie zapraszamy na zakończenie sezonu turystycznego w Gminie Węgliniec i Gminie Zgorzelec na rajd rowerowy organizowany w ramach świeżo podjętej współpracy pomiędzy Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Węglińcu, a Centrum Rekreacyjno-Turystycznym w Radomierzycach.
CRT Radomierzyce zaprasza na Marsz Przebierańców

Karnawałowy Marsz Przebierańców 2020

Sport, rekreacja
Zgorzelec | 2020-02-01
Kto chętny na zimowy spacer urokliwą trasą Przygody z Nysą? Jak co roku Centrum Rekreacyjno Turystyczne w Radomierzycach zaprasza na Marsz Przebierańców. Start ze Stalagu VIIIA w Koźlicach o godz. 11:00. Meta w CRT Radomierzyce przy kiełbasce z grilla i ciepłej herbacie.
Dzień Dziecka w Radomierzycach

Radomierzycki Dzień Dziecka

Imprezy
2019-05-19
Radomierzycki Dzień Dziecka już w tę niedzielę 19 maja. Odbędzie się na obiekcie CRT Radomierzyce. Sołtys Wsi Radomierzyce Mariusz Wajda oraz Rada Sołecka serdecznie zapraszają od 15.00
Aktywny Piknik Europejski

Aktywny Piknik Europejski

Sport, rekreacja
2019-05-10
Przyłącz się do spływu kajakowego po rzece! Centrum Rekreacyjno-Turystyczne w Radomierzycach (CRT) zaprasza na spływ po Nysie Łużyckiej, na trasie: Posada - CRT. Spływ trwa około 3 godzin, zaczynamy o 17:00.
9. Wielkanocny Bieg dla Jaj

9. Wielkanocny Bieg dla Jaj

Imprezy
2019-04-27
Zapraszamy Was serdecznie na wyjątkowe wydarzenie plenerowe, 9. Wielkanocny Bieg dla Jaj. Tę akcję zawsze planujemy tydzień po świętach tak byście mogli przy okazji zrzucić kalorie poświąteczne.