NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: gmina Zgorzelec

Artykuły (111)

Spotkanie Kresowe w Gozdaninie

Spotkanie Kresowe w Gozdaninie

Kultura
środa, 15 lipca 2020, 08:44
Tradycyjnie w lipcu na terenie Gminy Zgorzelec odbywa się „Spotkanie Kresowe” upamiętniające wydarzenia na Ziemi Wołyńskiej sprzed lat.
PWiK

PWiK „Nysa”: zgłoś nielegalny pobór wody!

Życie
poniedziałek, 15 czerwca 2020, 12:43
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” Sp. z o.o. apeluje o zgłaszanie wszelkich zauważalnych przypadków awarii, uszkodzeń, przecieków, przypadków wandalizmu oraz kradzieży wody z hydrantów przeciwpożarowych.
Co robić ze zużytymi środkami ochrony osobistej?

Co robić ze zużytymi środkami ochrony osobistej?

Życie
wtorek, 02 czerwca 2020, 11:30
W związku z pojawiającym się problemem zanieczyszczania ulic i chodników środkami ochrony osobistej przypominamy, gdzie należy wyrzucać zużyte maseczki i rękawiczki oraz pojemniki po środkach do dezynfekcji.

Galerie (24)

Osoby (2)

Aleksandra Milejska / fot. https://www.facebook.com/paulinaratajczakportfolio/

Aleksandra Milejska

Sportowiec
Sztuki walki stały się jej pasją kilka lat temu. Szybko wciągnęły ją do reszty, a brazylijskie jiu jitsu to zdecydowanie jej sposób na życie.
Marek Wolanin

Marek Wolanin

Polityk
Marek Wolanin urodził się 9 lipca 1958 roku w Zgorzelcu. Jest żonaty i ma dwóch synów. Ukończył studia magisterskie w zakresie ekonomii, pedagogiki, zarządzanie samorządową oświatą i administracją samorządową.

Wydarzenia (20)

Dzień Kresowy Gozdanin 2020

Dzień Kresowy 2020 w Gozdaninie

Uroczystości patriotyczne
Gozdanin | 2020-03-14
Stowarzyszenie „Strażnicy Pamięci Ziemi Zgorzeleckiej, GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach, Sołectwo Gozdanin i Sołectwo Rudzica zapraszają na Dzień Kresowy.
Silent Disco w Zgorzelcu

Silent LODO Disco

Sport, rekreacja
Łagów | 2019-12-07
Tego wieczoru muzyka nie gra z głośnika! Lodowiskowa tafla zamienia się w diamentowy parkiet, na którym każdy z Was będzie mógł mknąć, tańczyć, śpiewać i pokazać najlepsze akrobacje przy najbardziej ulubionej muzyce!
Smaki Rybne w Łagowie

Smaki Rybne w Łagowie

Imprezy
Łagów | 2019-10-05
Zapraszamy na integracyjne spotkanie "SMAKI RYBNE" w Łagowie w Obiekcie Sportowym Łoś. Spotkanie jest inicjatywą łagowskiego zespołu ludowego "Błękitne Kamizelki". Nie tylko świetnie śpiewają równie pysznie gotują. Spod ich wytrawnej ręki wychodzą nietuzinkowe potrawy rybne.
Sołectwo Łagów zaprasza na dożynki

Dożynki w Łagowie

Imprezy
Łagów | 2019-09-14
Serdecznie zapraszamy na Dożynki w Łagowie.