NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: gmina Zgorzelec

Artykuły (137)

Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz i Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj / fot. SP Zgorzelec

Wspólne porozumienie na inwestycje drogowe

Życie
środa, 09 czerwca 2021, 08:50
Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński wraz z Wicestarostą Mirosławem Fiedorowiczem i Wójtem Gminy Zgorzelec Piotrem Machajem, podpisali wspólne porozumienie w sprawie realizacji inwestycji na drogach powiatowych umiejscowionych w Gminie Zgorzelec.
Ujawnione przez policjantów części samochodowe / fot. KPP Zgorzelec

Dorabiał jako paser. Demontował auta na części

Życie
wtorek, 01 czerwca 2021, 15:24
„Kryminalni” na jednej z posesji na terenie gminy Zgorzelec odnaleźli dwa zdemontowane samochody i zatrzymali 36-latka, któremu przedstawiono zarzut paserstwa.
Odnaleziona na terenie gminy Zgorzelec ładowarka / fot. KPP Zgorzelec

Z Niemiec do Polski

Na granicy
poniedziałek, 31 maja 2021, 11:30
Na terenie Niemiec skradziono, wartą ponad 44 tys. zł, ładowarkę. Kilka godzin później maszyna budowlana została odnaleziona w Polsce, a dokładniej w gminie Zgorzelec.
Witka-Smeda | fot. zawidow.eu

Pomost w Spytkowie coraz bardziej widoczny

Życie
poniedziałek, 17 maja 2021, 08:38
Dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków projektu turystycznego pn. „Witka-Smeda”- widoczna już jest konstrukcja pomostu w Spytkowie. Z biegiem czasu na pomoście zainstalowana zostanie specjalna luneta, dzięki której będzie można podziwiać uroki akwenu.

Galerie (28)

Osoby (2)

Aleksandra Milejska / fot. https://www.facebook.com/paulinaratajczakportfolio/

Aleksandra Milejska

Sportowiec
Sztuki walki stały się jej pasją kilka lat temu. Szybko wciągnęły ją do reszty, a brazylijskie jiu jitsu to zdecydowanie jej sposób na życie.
Marek Wolanin

Marek Wolanin

Polityk
Marek Wolanin urodził się 9 lipca 1958 roku w Zgorzelcu. Jest żonaty i ma dwóch synów. Ukończył studia magisterskie w zakresie ekonomii, pedagogiki, zarządzanie samorządową oświatą i administracją samorządową.

Wydarzenia (20)

Dzień Kresowy Gozdanin 2020

Dzień Kresowy 2020 w Gozdaninie

Uroczystości patriotyczne
Gozdanin | 2020-03-14
Stowarzyszenie „Strażnicy Pamięci Ziemi Zgorzeleckiej, GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach, Sołectwo Gozdanin i Sołectwo Rudzica zapraszają na Dzień Kresowy.
Silent Disco w Zgorzelcu

Silent LODO Disco

Sport, rekreacja
Łagów | 2019-12-07
Tego wieczoru muzyka nie gra z głośnika! Lodowiskowa tafla zamienia się w diamentowy parkiet, na którym każdy z Was będzie mógł mknąć, tańczyć, śpiewać i pokazać najlepsze akrobacje przy najbardziej ulubionej muzyce!
Smaki Rybne w Łagowie

Smaki Rybne w Łagowie

Imprezy
Łagów | 2019-10-05
Zapraszamy na integracyjne spotkanie "SMAKI RYBNE" w Łagowie w Obiekcie Sportowym Łoś. Spotkanie jest inicjatywą łagowskiego zespołu ludowego "Błękitne Kamizelki". Nie tylko świetnie śpiewają równie pysznie gotują. Spod ich wytrawnej ręki wychodzą nietuzinkowe potrawy rybne.
Sołectwo Łagów zaprasza na dożynki

Dożynki w Łagowie

Imprezy
Łagów | 2019-09-14
Serdecznie zapraszamy na Dożynki w Łagowie.