NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: gmina Zgorzelec

Artykuły (160)

fot. Gmina Zgorzelec

Jubileusz Złote Gody Państwa Wojtków

Życie
poniedziałek, 25 września 2023, 12:25
Teresa i Franciszek Wojtków z Pokrzywnika obchodzili Złote Gody. Jubilaci odebrali z rąk Wójta Gminy Zgorzelec medale nadane przez Prezydenta RP.
fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Ukradł z pola dwa ule. Teraz 19-latek stanie przed sądem

Życie
poniedziałek, 15 maja 2023, 09:47
Zgorzeleccy policjanci ustalili i zatrzymali 19-latka, który z pola znajdującego się na terenie gminy Zgorzelec, ukradł dwa ule. Mienie udało się odzyskać, a pszczoły wróciły do właściciela.

Galerie (41)

Osoby (2)

Aleksandra Milejska / fot. https://www.facebook.com/paulinaratajczakportfolio/

Aleksandra Milejska

Sportowiec
Sztuki walki stały się jej pasją kilka lat temu. Szybko wciągnęły ją do reszty, a brazylijskie jiu jitsu to zdecydowanie jej sposób na życie.
Marek Wolanin

Marek Wolanin

Polityk
Marek Wolanin urodził się 9 lipca 1958 roku w Zgorzelcu. Jest żonaty i ma dwóch synów. Ukończył studia magisterskie w zakresie ekonomii, pedagogiki, zarządzanie samorządową oświatą i administracją samorządową.

Wydarzenia (20)

Dzień Kresowy Gozdanin 2020

Dzień Kresowy 2020 w Gozdaninie

Uroczystości patriotyczne
Gozdanin | 2020-03-14
Stowarzyszenie „Strażnicy Pamięci Ziemi Zgorzeleckiej, GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach, Sołectwo Gozdanin i Sołectwo Rudzica zapraszają na Dzień Kresowy.
Silent Disco w Zgorzelcu

Silent LODO Disco

Sport, rekreacja
Łagów | 2019-12-07
Tego wieczoru muzyka nie gra z głośnika! Lodowiskowa tafla zamienia się w diamentowy parkiet, na którym każdy z Was będzie mógł mknąć, tańczyć, śpiewać i pokazać najlepsze akrobacje przy najbardziej ulubionej muzyce!
Smaki Rybne w Łagowie

Smaki Rybne w Łagowie

Imprezy
Łagów | 2019-10-05
Zapraszamy na integracyjne spotkanie "SMAKI RYBNE" w Łagowie w Obiekcie Sportowym Łoś. Spotkanie jest inicjatywą łagowskiego zespołu ludowego "Błękitne Kamizelki". Nie tylko świetnie śpiewają równie pysznie gotują. Spod ich wytrawnej ręki wychodzą nietuzinkowe potrawy rybne.
Sołectwo Łagów zaprasza na dożynki

Dożynki w Łagowie

Imprezy
Łagów | 2019-09-14
Serdecznie zapraszamy na Dożynki w Łagowie.