NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: wiadomości zgorzelec

Artykuły (329)

fot. KPP Zgorzelec

Regularni okradał sklepy. W końcu został zatrzymany

Życie
czwartek, 24 listopada 2022, 11:55
Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe. Mężczyzna regularnie wynosił towar podczas nieuwagi obsługi. Spowodował straty na blisko 3 tys. złotych. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.
fot. KPP Zgorzelec

Spotkanie szefów policji ze Zgorzelca i Görlitz

Życie
środa, 23 listopada 2022, 08:51
Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu podinsp. Jarosław Burdzy wraz z kadrą kierowniczą spotkał się z Komendantem Dyrekcji Policji w Görlitz Manfredem Weißbach oraz jego zastępcą p.o. Naczelnika Sztabu Dowodzenia Raikiem Schulze.
fot. Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne

Ta chora dotyka coraz więcej dzieci i dorosłych ze Zgorzelca

Życie
wtorek, 22 listopada 2022, 10:13
Okres jesienno-zimowy to czas kiedy szybciej łapiemy różnego rodzaju infekcje. Jedna z chorób wirusowych w ostatnich dniach dotyka coraz więcej dzieci i dorosłych ze Zgorzelca. Na szczęście choć mocno uciążliwa, dość szybko mija.
fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: 33-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Życie
wtorek, 15 listopada 2022, 07:22
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o posiadanie narkotyków. W swoim mieszkaniu miał ponad 100 działek metamfetaminy i 1100 działek marihuany.

Galerie (40)

Wydarzenia (3)

fot. Organizator

Warsztaty rzemiosł dawnych dla dzieci!

Inne
Zgorzelec | 2022-10-22
Historia i kultura mieszkańców Górnych Łużyc będzie przewodnim tematem otwartych i bezpłatnych warsztatów dla dzieci na które zapraszamy już w najbliższą sobotę 22 października do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu! Będziemy własnoręcznie tworzyć wczesnośredniowieczne sakiewki, tarcze, krajki oraz lalki „motanki”.