NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu

Artykuły (97)

Korona cesarska, która wróci na szczyt Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu / fot. UM Zgorzelec

Zgorzelec: Stwórzmy kapsułę czasu!

Życie
wtorek, 04 maja 2021, 15:26
Miedziana kapsuła czasu zostanie umocowana w koronie cesarskiej, która wróci na szczyt kopuły Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu. Mieszkańcy mają teraz możliwość wysłania przesłania z teraźniejszości.

Galerie (12)

Wydarzenia (43)

Prolog Dni Literatury nad Nysą z Małgorzatą Lutowską

Prolog Dni Literatury nad Nysą z Małgorzatą Lutowską

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2020-03-12
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z wybitną twórczynią literatury regionalnej Małgorzatą Lutowską. Spotkanie – stanowiące zgorzelecki Prolog Dni Literatury nad Nysą 2020 – poświęcone będzie jej najnowszej książce pt. Śląskie przypadki.
Na Dzień Kobiet… Najpiękniejsze włoskie piosenki

KONCERT ODWOŁANY! Dzień Kobiet 2020 w Zgorzelcu: Najpiękniejsze włoskie piosenki

Koncerty
Zgorzelec | 2020-03-07
Z przykrością musimy Państwa poinformować, że w związku z sytuacją epidemiologiczną we Włoszech, artyści grupy Trio Boffelli Quartet nie będą w stanie przyjechać do Zgorzelca i dać u nas koncert 7 marca w Miejskim Domu Kultury. Wszystkim, którzy kupili bilety w MDK, będą zwrócone pieniądze.
Koncert karnawałowy. Grupa Operowa Sonori Enseble w Zgorzelcu

Koncert karnawałowy. Grupa Operowa Sonori Enseble w Zgorzelcu

Koncerty
Zgorzelec | 2020-01-25
To będzie wyjątkowy wieczór w towarzystwie znakomitych śpiewaków operowych z Pragi, Krakowa i Wrocławia tworzących formację Sonori Ensemble. Całość oprawi wirtuozowska gra fortepianowa w wykonaniu Przemysława Winnickiego.
Wystawa prac plastycznych Teresy Kwiatkowskiej

Kwiatkowska wśród kwiatów

Wystawy
Zgorzelec | 2019-11-29 - 2020-02-01
Zapraszamy do oglądania nowej wystawy w Galerii MDK. Od końca listopada aż do początku lutego będzie można podziwiać prace plastyczne Teresy Kwiatkowskiej, która wybór swych dzieł udostępnianych właśnie zwiedzającym zatytułowała „Natura i kultura”. Prace artystki można podziwiać codziennie od godz. 15 do 18 począwszy od 30 listopada. Zapraszamy serdecznie także na wernisaż wystawy, który odbędzie się 29 listopada (piątek) o godz. 17. Wstęp wolny.