NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: policja

Skocz do: Artykuły Galerie

Artykuły (271)

zdjęcie ilustracyjne

W weekend więcej patroli na drogach

Życie
czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:31
Przed nami ostatni weekend wakacji, a co za tym idzie - większa ilość pojazdów na drogach. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu czuwać będzie większa niż zwykle liczba policjantów.
Mieszkanie / zdjęcie ilustracyjne

W apartamentach mieszkał za darmo. Fałszował potwierdzenia przelewów

Życie
wtorek, 27 sierpnia 2019, 13:19
27-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego znalazł sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Postanowił nie płacić za wynajem apartamentów we Wrocławiu. Właścicielom przedstawiał sfałszowane potwierdzenia przelewów, które miały pokryć wszystkie opłaty.
Narkotyki

Areszt za przemyt znacznych ilości narkotyków

Życie
poniedziałek, 08 lipca 2019, 16:56
Policjanci przechwycili narkotyki warte przeszło 1,8 mln zł i zatrzymali mężczyznę, który odpowie za ich przemyt. Podejrzany trafił na 3 miesiące do aresztu.
zdjęcie ilustracyjne

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Nie żyje młody kierowca

Życie
wtorek, 25 czerwca 2019, 15:07
Tragedia na drodze w powiecie zgorzeleckim. 25-letni kierowca samochodu osobowego nie przeżył zderzenia z ciężarówką. Czarny punkt zostanie naniesiony na przygotowaną przez policję Interaktywną mapę śmiertelnych wypadków drogowych – wakacje 2019.
Policjanci wyprowadzający napastników / fot. KPP Zgorzelec

Napad terrorystyczny i pożar Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu

Życie
czwartek, 30 maja 2019, 17:54
Wystrzały, napad terrorystyczny i pożar w zabytkowym budynku Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, poszkodowane osoby... Cała historia to tylko powiatowo-gminne ćwiczenia obronne, ale każdy ze wspomnianych epizodów może zdarzyć się w rzeczywistości.

Galerie (1)