NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: powiat zgorzelecki

Skocz do: Artykuły Galerie Osoby

Artykuły (385)

Koronawirus: informacje Urzędu Miasta Zgorzelec

Trzech chorych na koronawirusa w powiecie zgorzeleckim

Życie
czwartek, 02 kwietnia 2020, 08:52
Na terenie powiatu zgorzeleckiego potwierdzono już 3 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Liczba ta w najbliższym czasie może wzrosnąć, ponieważ kolejnych 6 mieszkańców jest podejrzanych o zakażenie.
Oddech dla życia

Internetowa zbiórka pieniędzy dla zgorzeleckiego szpitala

Życie
wtorek, 31 marca 2020, 17:36
Na respirator, rękawice, kombinezony, półmaski, gogle, przyłbice, maseczki chirurgiczne, fartuchy i płyny do dezynfekcji. W skrócie na walkę z koronawirusem. W Internecie uruchomiono zbiórkę dla szpitala w Zgorzelcu. Cel: 150 tys. zł!
Wspólny patrol policjanta i żołnierza / fot. KPP Zgorzelec

Policjanci apelują o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń

Życie
poniedziałek, 30 marca 2020, 11:07
Każdego dnia zgorzeleccy policjanci sprawdzają czy osoby objęte kwarantanną stosują się do zaleceń i czy nie potrzebują pomocy. Mundurowi otrzymują codziennie listę osób i adresów, pod które muszą się udać, aby nawiązać kontakt z odizolowaną osobą.

Galerie (17)

Osoby (2)

Janusz Droś / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Janusz Droś

Działacz społeczny, Pasjonata, Jestem stąd
Podczas XIII sesji Rady Powiatu Zgorzeleckiego Janusz Droś odebrał odznakę honorową „Zasłużony dla Powiatu Zgorzeleckiego” przyznaną za całokształt działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu i wkład w budowę społeczeństwa obywatelskiego.
Małgorzata Niedźwiecka i Piotr Kosewicz / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Piotr Kosewicz

Sportowiec
W 2017 r. w Mistrzostwach Polski w Białymstoku zajął 2. miejsce w rzucie dyskiem i 2. w pchnięciu kulą. Dzięki osiągniętym sukcesom został powołany do Reprezentacji Polski na rok 2018. Obecnie Piotr Kosewicz reprezentuje klub sportowy Start Wrocław.