NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: powiat zgorzelecki

Artykuły (522)

Galerie (26)

Osoby (2)

Janusz Droś / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Janusz Droś

Działacz społeczny, Pasjonata, Jestem stąd
Podczas XIII sesji Rady Powiatu Zgorzeleckiego Janusz Droś odebrał odznakę honorową „Zasłużony dla Powiatu Zgorzeleckiego” przyznaną za całokształt działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu i wkład w budowę społeczeństwa obywatelskiego.
Małgorzata Niedźwiecka i Piotr Kosewicz / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Piotr Kosewicz

Sportowiec
W 2017 r. w Mistrzostwach Polski w Białymstoku zajął 2. miejsce w rzucie dyskiem i 2. w pchnięciu kulą. Dzięki osiągniętym sukcesom został powołany do Reprezentacji Polski na rok 2018. Obecnie Piotr Kosewicz reprezentuje klub sportowy Start Wrocław.

Wydarzenia (24)

Karkonosze Pieśń Wiatru i Mrozu

Spotkanie z przyrodnikami z Karkonoskiego Parku Narodowego

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2019-11-30
Dla miłośników naszych gór, których jesienna plucha zatrzymała w domach, mamy coś ekstra! Warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu, wybrać się do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, obejrzeć ten niesamowity film i podyskutować z przyrodnikami z Karkonoskiego Parku Narodowego.
Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych w Zgorzelcu

Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych w Zgorzelcu

Uroczystości patriotyczne
Zgorzelec | 2019-11-11
- 11 listopada, w dniu Narodowego Święta Niepodległości, spotkajmy się w PGE Turów Arenie i zaśpiewajmy razem dla Niepodległej – zapraszają do udziału tegorocznej edycji wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych burmistrz Rafał Gronicz i starosta Artur Bieliński.
Noc Grozy i Horrorów Zgorzelec 2019

ENEMEF: Noc Grozy i horrorów z premierą

Inne
Zgorzelec | 2019-10-25
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów w ostatni piątek października to już coroczna tradycja. W tym roku miłośnicy adrenaliny i lęku odbędą mroczną podróż do świata przerażających tajemnic, mściwych demonów i żądnych krwi potworów.
Architektura Zgorzelca, Goerlitz i pogranicza w pracach Krystyny Adler i Horsta Pinkau

Polsko-niemiecka wystawa prac plastycznych

Wystawy
Zgorzelec | 2019-10-24 - 2019-11-24
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na wystawę przygotowaną w ramach projektu „Zgorzelec – Görlitz. Bezgranicznie”.
Spotkanie z Leszkiem Szczasnym w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu

Spotkanie z Leszkiem Szczasnym w Zgorzelcu

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2019-10-24
24 października w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbędzie się spotkanie z Leszkiem Szczasnym, z wykształcenia politologiem i dr filozofii po Uniwersytecie Jagiellońskim, z zamiłowania podróżnikiem, fotografem, pisarzem i społecznikiem, a także wegetarianinem.