NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: powiat zgorzelecki

Skocz do: Artykuły Galerie Osoby

Artykuły (352)

Fałszywy SMS dot. zaległości na mikrorachunku podatkowym / KAS

Uważajcie na fałszywe SMS-y!

Życie
poniedziałek, 27 stycznia 2020, 11:04
Czy dostaliście już SMS z informacją o zadłużeniu na indywidualnym rachunku podatkowym? Stop! To sprawka oszustów! Odpowiedź na taką wiadomość lub naciśnięcie znajdującego się w niej linka może spowodować przekazanie danych nieuprawnionym osobom!
Nowa zwałowarka ZGOT Z-49 / fot. PGE GiEK

Gigantyczna zwałowarka w KWB Turów

Życie
piątek, 24 stycznia 2020, 08:41
Spółka RAMB z Grupy Kapitałowej PGE wybudowała od podstaw gigantyczną zwałowarkę przeznaczoną do pracy w Kopalni Węgla Brunatnego Turów należącej do PGE GiEK.
Flaga Polski / zdjęcie ilustracyjne

Na terenie całego kraju wprowadzono stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP

Polityka
czwartek, 23 stycznia 2020, 10:32
W dniach 23-29 stycznia w Polsce obowiązują stopnie alarmowe: 2. stopień alarmowy BRAVO w województwie małopolskim oraz 1. stopień ALFA i ALFA-CRP w całym kraju. Zostały one wprowadzone w związku z obchodami 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschitz-Birkenau.
Areszt dla sklepowego włamywacza / fot. KPP Zgorzelec

Włamywał się do marketów. Grozi mu nawet 15 lat więzienia

Życie
wtorek, 21 stycznia 2020, 12:59
Za kradzieże i włamania może spędzić w więzieniu nawet 15 lat. Mowa o zatrzymanym przez policjantów 35-letnim mieszkańcu powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna nie pierwszy raz wszedł w konflikt z prawem.

Galerie (16)

Osoby (2)

Janusz Droś / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Janusz Droś

Działacz społeczny, Pasjonata, Jestem stąd
Podczas XIII sesji Rady Powiatu Zgorzeleckiego Janusz Droś odebrał odznakę honorową „Zasłużony dla Powiatu Zgorzeleckiego” przyznaną za całokształt działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu i wkład w budowę społeczeństwa obywatelskiego.
Małgorzata Niedźwiecka i Piotr Kosewicz / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Piotr Kosewicz

Sportowiec
W 2017 r. w Mistrzostwach Polski w Białymstoku zajął 2. miejsce w rzucie dyskiem i 2. w pchnięciu kulą. Dzięki osiągniętym sukcesom został powołany do Reprezentacji Polski na rok 2018. Obecnie Piotr Kosewicz reprezentuje klub sportowy Start Wrocław.