NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: powiat zgorzelecki

Skocz do: Artykuły Galerie Osoby

Artykuły (188)

Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Floriany 2019 / fot. OSP Jagodzin

Strażacki Oscar nie dla OSP Jagodzin

Życie
wtorek, 21 maja 2019, 15:55
Najbardziej prestiżowym trofeum jakie może zdobyć jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej za społeczne zaangażowanie i działalność na rzecz lokalnej społeczności jest statuetka FLORIANA. Tej niestety nie udało się zdobyć OSP Jagodzin.
Zdjęcie ilustracyjne

Nieudany napad na kantor w Bogatyni

Życie
wtorek, 21 maja 2019, 14:46
Zamaskowany mężczyzna wszedł do kantoru, wykorzystał nieuwagę pracowników, wybił szybę w gablocie i ukradł biżuterię. Miał jednak pecha. Został zatrzymany przez ochroniarza i przypadkowego przechodnia. Teraz trochę posiedzi…
Uroczystość podpisania umów na dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych / fot. DUW

Które drogi zostaną wyremontowane jeszcze w tym roku?

Życie
wtorek, 21 maja 2019, 09:02
Wojewoda Dolnośląski przekazał informację o kolejnych dofinansowaniach na remonty dróg. Kierowców naszego regionu mogą ucieszyć dwie informacje. Sprawdź, które drogi zostaną wyremontowane jeszcze w tym roku!
zdjęcie ilustracyjne

Plaga naćpanych kierowców

Życie
wtorek, 14 maja 2019, 16:48
Coraz więcej odurzonych narkotykami kierowców na drogach powiatu zgorzeleckiego. Tylko w poniedziałek (13.05) policjanci zatrzymali cztery takie osoby. To jednak nie wszystko! Troje z nich odpowie także za posiadanie substancji psychotropowych.
Zatrzymany 21-latek / fot. KPP Zgorzelec

Seryjny złodziej w rękach policji. Usłyszał 12 zarzutów

Życie
wtorek, 14 maja 2019, 10:28
Ma zaledwie 21 lat i kilkanaście kradzieży na swoim koncie. Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kradł wszystko, co wpadło mu w ręce: przesyłki kurierskie, sprzęt elektroniczny, portfel z dokumentami i pieniędzmi… Nie pogardził również kablem światłowodowym.

Galerie (7)

Osoby (1)

Małgorzata Niedźwiecka i Piotr Kosewicz / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Piotr Kosewicz

Sportowiec
W 2017 r. w Mistrzostwach Polski w Białymstoku zajął 2. miejsce w rzucie dyskiem i 2. w pchnięciu kulą. Dzięki osiągniętym sukcesom został powołany do Reprezentacji Polski na rok 2018. Obecnie Piotr Kosewicz reprezentuje klub sportowy Start Wrocław.