NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec

Artykuły (111)

Małpa makak rezus w Naszym Zoo Görlitz/Zgorzelec / zdjęcie ilustracyjne / fot. www.zoo-goerlitz.de

Małpa na gigancie! Kogo powiadomić, gdy się na nią natkniemy?

Życie
poniedziałek, 27 września 2021, 12:05
Małpa makak rezus, która od kilku dni swobodnie porusza się miedzy Görlitz a Zgorzelcem, nie należy do Naszego Zoo. W niedzielę po południu widziana była na dachu budynku Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu.
Ścieżka sensoryczna w Naszym Zoo Zgorzelec-Goerlitz / fot. www.zoo-goerlitz.de, I. Plath

Nowa ścieżka sensoryczna Zoo Görlitz

Na granicy
poniedziałek, 27 września 2021, 09:44
Zdejmij buty i odłóż je na półkę, w przeciwnym razie niczego nie poczujesz. Kamienie na początku ścieżki nieco kłują, dopóki, zazwyczaj dobrze opakowane w obuwie stopy, nie znajdą ukojenia na miękkiej łące.
fot.: www.zoo-goerlitz.de / Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Ekskluzywne spotkania ze zwierzętami w Zoo Görlitz

Życie
piątek, 17 września 2021, 12:04
"Zwierzęta na wyciągnięcie ręki" to motto görlitzkiego zoo. Indywidualne spotkania ze zwierzętami mają na celu wzbudzić entuzjazm dla przyrody oraz uwrażliwiać na kwestie ochrony gatunków.

Galerie (1)

Wydarzenia (13)

Interesujące fakty z życia opiekuna zwierząt w ramach festynu w zoo / fot. www.zoo-goerlitz.de, I. Plath

Festyn w Zoo Görlitz 12 września 2021 r.

Inne
2021-09-12
W ramach tegorocznego tradycyjnego festynu Görlitzkie Zoo ponownie zaprezentuje się ze swojej bardzo różnorodnej strony: kolorowy program w godz. od 9:00 do 18:00, składający się z regionalnego handlu oraz rzemiosła, licznych stanowisk rzemieślniczych i eksperymentalnych, gier i zabaw dla dzieci, wykładów, zwierzęcych atrakcji oraz wglądu za kulisy zoo, obiecuje ciekawą wycieczkę dla całej rodziny.
Taniec przeciwko plastikowi! / fot. Paul Glaser

Taniec przeciwko plastikowi!

Inne
2021-08-01
Przedstawienie odbędzie się na scenie w Dolinie Łużyckiej i jest bezpłatne dla gości, którzy tego dnia odwiedzą Nasze Zoo w ramach regularnego biletu wstępu. Projekt H2Plastic finansowany jest przez Aktion Mensch.
Fot. www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer

Festyn w görlitzkim zoo

Imprezy
2020-09-13
Uwaga, miłośnicy zwierząt, obserwatorzy przyrody, sympatycy klasycznego rękodzieła, ludzie kreatywni oraz aktywni sportowo! 13 września w godzinach od 9:00 do 18:00 w ZOO Görlitz-Zgorzelec po raz kolejny odbędzie się festyn z bogatą oprawą programową.
Fot. www.zoo-goerlitz.de, I. Plath

Święto Marcina w Görlitzkim Zoo

Imprezy
2019-11-08
Marcinowy teatrzyk oraz pochód z lampionami 8 listopada od 17.00 do 19.00 w Naturschutz-Tierpark Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec.
fot. www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer/I. Plath

Świąteczne warsztaty św. Mikołaja w Zoo Görlitz. Magiczne prezenty świąteczne z naturalnych materiałów!

Inne
2019-12-02 - 2019-12-13
Drzwi warsztatu św. Mikołaja w Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec będą ponownie otwarte w terminie od 2 do 13 grudnia 2019. Tutaj przez około 1,5 godziny można będzie wykonać m.in. świece oraz ozdoby choinkowe z masy solnej, wosku pszczelego, gałązek jodłowych, a także świąteczne opakowania na wykonane prezenty. Przy czym poziom techniczny będzie dostosowany do poszczególnych grup wiekowych.