NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Zgorzelec

Artykuły (863)

Radna Agnieszka Skonieczka zaciekle broni swoich. Ale nie mieszkańców / fot. Piotr Słowiński, radiowroclaw.pl

Kiedy kończy się partia a zaczyna miasto?

Polityka
czwartek, 29 kwietnia 2021, 19:10
Agnieszka Skonieczka, Aneta Mazur, Teresa Szpak i Danuta Mazurek nie widzą nic złego w pozbawianiu Zgorzelca dużych pieniędzy. Radne PiS nie poparły apelu rady miasta do Premiera o weryfikację skrajnie nieprzejrzystych zasad dzielenia rządowych środków.
Przy skrzyżowaniu ul. Lubańskiej i ks. Kozaka w Zgorzelcu powstanie Aldi

W Zgorzelcu powstanie supermarket Aldi!

Życie
czwartek, 29 kwietnia 2021, 09:17
W Zgorzelcu powstanie nowy dyskont spożywczy. Przy skrzyżowaniu ulic Lubańskiej i ks. Kozaka rozpoczęły się właśnie pierwsze prace związane z przygotowaniem terenu pod budowę marketu Aldi!
Przy ul. Pogodnej w Zgorzelcu powstaną domy wielorodzinne

TBS buduje przy ul. Pogodnej w Zgorzelcu

Życie
czwartek, 29 kwietnia 2021, 14:38
Przy ul. Pogodnej w Zgorzelcu ruszyły prace budowlane. Docelowo powstaną tam trzy czterokondygnacyjne, wielorodzinne budynki. W każdym będzie 16 mieszkań. Wg planów, pierwszy zostanie oddany do użytku we wrześniu 2022 r.

Galerie (25)

Osoby (1)

Brak zdjecia

Zbigniew Mosiołek

Jestem stąd
Zbigniew Mosiołek, były już prezes Zgorzeleckiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (ZPEC) został dwukrotnie odznaczony podczas XXIII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach.

Wydarzenia (111)

Figle Muzyczne – koncert z dużą dawką humoru

Figle Muzyczne – koncert z dużą dawką humoru

Koncerty
Zgorzelec | 2021-05-09
W niedzielne popołudnie (9 maja) na profilu Facebook oraz w serwisie You Tube odbędzie się niezwykły koncert pt. Figle Muzyczne, w wykonaniu uczniów zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej.
Koncert -Mistrzowie Techniki

Mistrzowie techniki. Zapraszamy na koncert online!

Koncerty
Zgorzelec | 2021-04-11
11 kwietnia o godzinie 16:00 na profilu Facebook oraz You Tube odbędzie się Koncert pt. Mistrzowie Techniki organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Będzie to Koncert Laureatów Konkursu na Etiudę realizowanego w zgorzeleckiej placówce, podczas którego poznamy 27 zwycięzców.
Fot. www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer

Festyn w görlitzkim zoo

Imprezy
2020-09-13
Uwaga, miłośnicy zwierząt, obserwatorzy przyrody, sympatycy klasycznego rękodzieła, ludzie kreatywni oraz aktywni sportowo! 13 września w godzinach od 9:00 do 18:00 w ZOO Görlitz-Zgorzelec po raz kolejny odbędzie się festyn z bogatą oprawą programową.
17. Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Konne Zawody w Skokach przez Przeszkody

Sport, rekreacja
Łagów | 2020-09-06
W niedzielę (6.09) po raz 17. odbędą się Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody Pod Patronatem Trzech Dżentelmenów z udziałem jeźdźców zagranicznych.