NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Zgorzelec

Artykuły (871)

fot. wtzzgorzelec.pl

Za nami XII Integracyjne Zawody Sportowe

Sport
piątek, 24 czerwca 2022, 12:12
Po raz dwunasty na boisku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu odbyły się Integracyjne Zawody Sportowe zorganizowane i przeprowadzone przez Fundację „Niepełnosprawnym i Oczekującym Pomocy”.
MPGK

Nowe kosiarki MPGK wyjechały na skwer ks. Jerzego Popiełuszki

Życie
wtorek, 14 czerwca 2022, 13:17
Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zgorzelcu, udało się pozyskać nowe kosiarki, które wyjechały na skwer ks. J. Popiełuszki. Teraz utrzymanie trawników w mieście będzie dużo łatwiejsze.
UM Zgorzelec

Do Zgorzelca przybyli uczestnicy „3. Rajdu Motocyklowego Weteranów”

Życie
poniedziałek, 13 czerwca 2022, 17:51
Do Zgorzelca przybyli uczestnicy „3. Rajdu Motocyklowego Weteranów” organizowanego przez Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa. Celem rajdu jest wspomnienie poległych żołnierzy, którzy poświecili swoje życie w służbie ojczyźnie.
Fot. Nastyku.pl

Niemcy wprowadzają tymczasowe kontrole na granicach

Na granicy
poniedziałek, 13 czerwca 2022, 07:03
Od 13 czerwca do 3 lipca zostaną tymczasowo przywrócone kontrole graniczne na granicach wewnętrznych Niemiec. Związane jest to ze szczytem G7, który odbędzie się w Bawarii.

Galerie (41)

Osoby (1)

Brak zdjecia

Zbigniew Mosiołek

Jestem stąd
Zbigniew Mosiołek, były już prezes Zgorzeleckiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (ZPEC) został dwukrotnie odznaczony podczas XXIII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach.

Wydarzenia (87)

Polska Noc Kabaretowa Zgorzelec 2022!

Polska Noc Kabaretowa Zgorzelec 2022!

Inne
Zgorzelec | 2022-03-11
Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022. Wyjątkowa edycja największej Kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę.
Figle Muzyczne – koncert z dużą dawką humoru

Figle Muzyczne – koncert z dużą dawką humoru

Koncerty
Zgorzelec | 2021-05-09
W niedzielne popołudnie (9 maja) na profilu Facebook oraz w serwisie You Tube odbędzie się niezwykły koncert pt. Figle Muzyczne, w wykonaniu uczniów zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej.
Koncert -Mistrzowie Techniki

Mistrzowie techniki. Zapraszamy na koncert online!

Koncerty
Zgorzelec | 2021-04-11
11 kwietnia o godzinie 16:00 na profilu Facebook oraz You Tube odbędzie się Koncert pt. Mistrzowie Techniki organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Będzie to Koncert Laureatów Konkursu na Etiudę realizowanego w zgorzeleckiej placówce, podczas którego poznamy 27 zwycięzców.