NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Zgorzelec

Artykuły (871)

fot. eLuban.pl

Zderzenie trzech aut pod Carrefourem w Zgorzelcu

Życie
wtorek, 08 listopada 2022, 11:21
Dziś około 5. na ul. Jeleniogórskiej w Zgorzelcu (DK30) doszło do zderzenia trzech aut. Sprawca kolizji, 23-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego nie ustąpił pierwszeństwa.
fot. Shutterstock

Pogoda na środę dla Zgorzelca, Bogatyni, Pieńska i Węglińca

Życie
środa, 21 września 2022, 08:01
Przed nami nieco cieplejsza środa. Zapowiada się też bardziej pogodnie niż minione dni ale wciąż mogą pojawić się przelotne opady deszczu. Sprawdź szczegółową prognozę dla Zgorzelca, Bogatyni, Pieńska i Węglińca.
fot. Miasto Zgorzelec

Uroczystość z okazji Święta Wojska Polskiego w Zgorzelcu

Życie
wtorek, 16 sierpnia 2022, 06:50
Mieszkańcy Zgorzelca wzięli udział w mszy świętej i uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego. Pod tablicami upamiętniającymi jednostki wojskowe stacjonujące w Zgorzelcu, złożono kwiaty i wieńce.

Galerie (40)

Osoby (1)

Brak zdjecia

Zbigniew Mosiołek

Jestem stąd
Zbigniew Mosiołek, były już prezes Zgorzeleckiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (ZPEC) został dwukrotnie odznaczony podczas XXIII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach.

Wydarzenia (88)

fot. Organizator

Cudowna terapia - komedia terapeutyczna

Teatr
Zgorzelec | 2022-11-04
Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi.
Polska Noc Kabaretowa Zgorzelec 2022!

Polska Noc Kabaretowa Zgorzelec 2022!

Inne
Zgorzelec | 2022-03-11
Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022. Wyjątkowa edycja największej Kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę.
Figle Muzyczne – koncert z dużą dawką humoru

Figle Muzyczne – koncert z dużą dawką humoru

Koncerty
Zgorzelec | 2021-05-09
W niedzielne popołudnie (9 maja) na profilu Facebook oraz w serwisie You Tube odbędzie się niezwykły koncert pt. Figle Muzyczne, w wykonaniu uczniów zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej.