NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: dolny śląsk

Skocz do: Artykuły Galerie

Artykuły (30)

Spotkanie z hetmanem Kraju Libereckiego / fot. UMWD

Spotkanie z hetmanem Kraju Libereckiego

Na granicy
środa, 12 lutego 2020, 08:51
Kopalnia Turów, Most na Trójstyku oraz współpraca przy projektach kolejowych były głównymi tematami spotkania marszałka Cezarego Przybylskiego z hetmanem Kraju Libereckiego Martinem Půtą.
Konferencja prasowa - Wybierz czyste zasady

Wybierz czyste zasady – Dolny Śląsk będzie przypominać, że smog truje

Życie
środa, 05 lutego 2020, 09:38
Setki milionów złotych na działania dotyczące eliminacji tzw. „emisji kominowej”, wymiany pieców, termomodernizacje budynków, a także czerpanie energii z odnawialnych źródeł – tak samorząd regionu walczy o poprawę jakości powietrza na Dolnym Śląsku.
Szpital

Dodatkowe pieniądze dla szpitali w Zgorzelcu i Bogatyni

Życie
środa, 11 września 2019, 12:23
28 szpitali na Dolnym Śląsku otrzyma łącznie 24 mln zł. Skorzystają na tym głównie placówki I i II stopnia zabezpieczenia. W powiecie zgorzeleckim pieniądze dostaną lecznice w Zgorzelcu oraz Bogatyni. Na co zostaną wydane dodatkowe środki?
European Online Job Day

Transgraniczne targi online już we wrześniu

Życie
piątek, 30 sierpnia 2019, 18:11
Dokładnie w czwartek, 5 września startują Europejskie Targi Pracy Online „Nasz region przekracza granice”. To wydarzenie jest wsparciem dla pracodawców, którzy poszukują pracowników.
zdjęcie ilustracyjne

W weekend więcej patroli na drogach

Życie
czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:31
Przed nami ostatni weekend wakacji, a co za tym idzie - większa ilość pojazdów na drogach. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu czuwać będzie większa niż zwykle liczba policjantów.

Galerie (4)