NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Europejskie Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura

Artykuły (40)

fot. P.Sosnowski

Zgorzelec: Zapraszamy na polską premierę opery Simplicius Simplicissimus

Kultura
piątek, 02 czerwca 2023, 09:21
Teatr Gerharta Hauptmanna w Görlitz przygotował spektakl w zaskakującym miejscu. W najbliższą sobotę odbędzie się polska premiera opery "Simplicius Simplicissimus" Karla Amadeusa Hartmanna w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja i Kultura w Zgorzelcu.

Galerie (1)

Wydarzenia (6)

Projekt zespołu Neues Klaviertrio Dresden

Koncert zespołu Neues Klaviertrio Dresden

Koncerty
Koźlice | 2020-10-07
Podczas koncertu pt. „Gra.Techika.Gra”, który odbędzie się 7 października o godz. 19:00 w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura (Koźlice 1, 59-900 Zgorzelec), zespół Neues Klaviertrio Dresden zaprezentuje ekscytujący program utworów pochodzących z XXI wieku, w tym jedną premierę.
fot. Jakub Purej

Konferencja dotycząca projektów międzynarodowej pracy z młodzieżą

Inne
Koźlice | 2020-04-02
Stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen e.V. oraz Biuro ds. Międzynarodowej Pracy z Młodzieżą w Saksonii "Uferlos" zaprasza na konferencję pod tytułem: „Dlaczego się (nie) udaje? Realizacja projektów w międzynarodowej pracy z młodzieżą oraz wspieranie sieciowania wśród lokalnych działaczy.”
Pierwszy koncert Sinfonietty Dresden z serii Beethoven / Punkty przecięcia

Koncert z serii : Beethoven / Punkty przecięcia

Koncerty
Zgorzelec | 2019-11-29
W piątek, 29 listopada o 19:00 w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura odbędzie się pierwszy koncert Sinfonietty Dresden z serii Beethoven / Punkty przecięcia.
Zaproszenie na koncert pod hasłem

Dwusetne urodziny Moniuszki w Miejscu Pamięci Stalg VIIIA

Koncerty
2019-06-15
Wszystkich miłośników muzyki klasycznej serdecznie zapraszamy na wspaniały koncert pod hasłem "Znasz-li ten kraj", który odbędzie się 15.06.19 o godz. 17.00 w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura w Zgorzelcu (Koźlice).
Monodram:

Monodram: Kobieta - Rakieta. Rzecz o Oli Piłsudskiej

Teatr
2019-04-13
13 kwietnia zapraszamy do Europejskiego Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura – Stalag VIII A, gdzie odbędzie się spektakl teatralny pt. "Kobieta - Rakieta. Rzecz o Oli Piłsudskiej". Wstęp wolny!