NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Gmina Węgliniec

Skocz do: Artykuły Galerie

Artykuły (44)

Herosi Polskiej Przedsiębiorczości - Głosuj na projekt w Ruszowie

Ruszów walczy o wiatę rowerową. Możesz pomóc im wygrać!

Życie
poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 09:13
Przy Szkole Podstawowej w Ruszowie może powstać wiata rowerowa. Wystarczy do 10 września regularnie głosować w internetowym plebiscycie „Herosi Innowacyjności”. Liczy się każdy głos!
Promesę dla Powiatu Zgorzeleckiego odebrała Monika Galasiak – Sekretarz Powiatu Zgorzeleckiego / fot. Starostwo Powiatowe

Dotacje na drogi dla rolników

Życie
niedziela, 30 czerwca 2019, 15:21
18 mln zł – to kwota, którą Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przeznaczył na budowę i remonty dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Do samorządów powiatu zgorzeleckiego trafiło blisko 800 tys. zł
Oświadczenie Kurii Legnickiej

Kuria i prokuratura szukają pokrzywdzonych przez ks. Piotra M. z Ruszowa

Życie
poniedziałek, 03 czerwca 2019, 09:42
Kuria poszukuje pokrzywdzonych przez proboszcza Parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Ruszowie pod Zgorzelcem ks. Piotra M. Duchowny przebywa w areszcie śledczym. Postawiono mu zarzut dopuszczenia się innych czynności seksualnych wobec małoletniego.
Nauka pierwszej pomocy podczas Dnia Otwartego Remizy OSP Jagodzin

Dzień Otwarty Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jagodzinie za nami!

Życie
wtorek, 28 maja 2019, 08:46
Nauka pierwszej pomocy, pokazy sprzętu ratowniczego, przejażdżki wozami strażackimi, rozgrywki sportowe oraz biesiada przy grillu, przyciągnęły tłumy gości do siedziby OSP w Jagodzinie z okazji "Dnia Otwartego Remizy", który odbył się w ubiegła sobotę.
Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Floriany 2019 / fot. OSP Jagodzin

Strażacki Oscar nie dla OSP Jagodzin

Życie
wtorek, 21 maja 2019, 15:55
Najbardziej prestiżowym trofeum jakie może zdobyć jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej za społeczne zaangażowanie i działalność na rzecz lokalnej społeczności jest statuetka FLORIANA. Tej niestety nie udało się zdobyć OSP Jagodzin.

Galerie (2)