NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: impreza charytatywna

Skocz do: Artykuły Galerie

Artykuły (6)

9. Wielkanocny Bieg dla Jaj

Wielkanocny Bieg dla Jaj 2019… dla Igora

Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 15:22
W sobotę, 27 kwietnia, w samo południe wystartuje 9. Bieg dla Jaj. Będzie bieg, spływ kajakowy, koncerty, malowanie buziek, zawody dla najmłodszych i wiele, wiele innych atrakcji. Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie 7-letniego Igora.
Kacper Szalkowski jest podopiecznym fundacji Dzieciom

Wystartuj w biegu charytatywnym dla Kacpra Szalkowskiego

Sport
wtorek, 11 września 2018, 11:05
Zapraszamy serdecznie do udziału w Biegu Charytatywnym i Marszu Nordic Walking "Razem o uśmiech Kacperka". Bieg odbędzie się 15 września w Zgorzelcu, a całość dochodu jest przeznaczona na leczenie Kacpra Szalkowskiego.
Oficjalny start Rolki Reggae Rajd 2018

Agata i Wojtek jadą dla Kuby i Stasia

Życie
środa, 13 czerwca 2018, 12:14
15 czerwca o godzinie 18.00 ze Zgorzelca startuje najbardziej zwariowana akcja charytatywna tego roku. Dwójka rolkarzy wyruszy w 1000-kilometrową trasę, żeby pomóc w wysłaniu na terapię wzroku niepełnosprawnych bliźniaków spod Zgorzelca.
10-letni Kasper walczy z białaczką limfoblastyczną. Pomóż mu w tym pojedynku.

Weź udział w maratonie zumby i pomóż Kasprowi

Życie
czwartek, 01 marca 2018, 11:18
W najbliższą sobotę CHR Zgorzelec Plaza wypełni się dobrą energią. O godz. 14 rozpocznie się tam maraton zumby, czyli mieszanki tańca i fitnessu. A wszystko w szczytnym celu. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie 10-letniego Kaspra.
Podczas imprezy udało się zebrać ponad 5 tys. zł na leczenie i rehabilitację Bartka | fot.: Jarosław Goszcz

Oj działo się, działo! Mieszkańcy Zgorzelca mają wielkie serca

Sport
czwartek, 01 lutego 2018, 10:10
Mieszkańcy Zgorzelca i okolic mają wielkie serca. Otworzyli je po raz kolejny dla Bartka – zawodnika Nysy Zgorzelec i WKS Śląsk Wrocław. Za nami kolejna udana akcja, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację chłopca.
Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Bartka, u którego w sierpniu ubr. lekarze zdiagnozowali raka żołądka.

Gramy i pływamy dla Bartka

Sport
czwartek, 25 stycznia 2018, 09:31
Gramy i pływamy dla Bartka – pod takim hasłem w najbliższą sobotę (27 stycznia) odbędzie się impreza charytatywna, z której cały dochód zostanie przekazany na leczenie 15-letniego Bartka Wiciaka – zawodnika Nysy Zgorzelec i WKS Śląsk Wrocław.

Galerie (1)