NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: kultura zgorzelec

Artykuły (24)

Dni Dziedzictwa na Nysą 2021

I Dni Dziedzictwa na Nysą!

Na granicy
wtorek, 07 września 2021, 10:51
Wystawa „Görlitz i Zgorzelec na przestrzeni wieków” w centrum Tivoli, wykłady, warsztaty, wycieczki z przewodnikiem i koncert warszawskiego duetu indie-folkowego Paula&Karol. Już 10 września rusza 1. edycja Dni Dziedzictwa nad Nysą!

Galerie (5)

Wydarzenia (7)

fot. Organizator

Cudowna terapia - komedia terapeutyczna

Teatr
Zgorzelec | 2022-11-04
Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi.
BARON CYGAŃSKI - operetka w 3 aktach w Zgorzelcu

BARON CYGAŃSKI - operetka w 3 aktach w Zgorzelcu

Inne
Zgorzelec | 2021-10-15
15 października 2021 roku o godz. 19:00 w hali PGE Turów Arena w Zgorzelcu, w ramach V edycji Karkonoskiego Festiwalu Operowego Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze wystawi „Barona cygańskiego” Johanna Straussa.
Projekt zespołu Neues Klaviertrio Dresden

Koncert zespołu Neues Klaviertrio Dresden

Koncerty
Koźlice | 2020-10-07
Podczas koncertu pt. „Gra.Techika.Gra”, który odbędzie się 7 października o godz. 19:00 w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura (Koźlice 1, 59-900 Zgorzelec), zespół Neues Klaviertrio Dresden zaprezentuje ekscytujący program utworów pochodzących z XXI wieku, w tym jedną premierę.
Prolog Dni Literatury nad Nysą z Małgorzatą Lutowską

Prolog Dni Literatury nad Nysą z Małgorzatą Lutowską

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2020-03-12
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z wybitną twórczynią literatury regionalnej Małgorzatą Lutowską. Spotkanie – stanowiące zgorzelecki Prolog Dni Literatury nad Nysą 2020 – poświęcone będzie jej najnowszej książce pt. Śląskie przypadki.
Dziecko dla odważnych

Spektakl teatralny - Dziecko dla odważnych - w Zgorzelcu

Teatr
Zgorzelec | 2019-11-10
Przed nami kolejna odsłona Zgorzeleckich Spotkań z Teatrem. Tym razem na scenie Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu zobaczymy Beatę i Tomasza Schimscheinerów w spektaklu pt. "Dziecko dla odważnych".
Andrzej Poniedzielski

Recital Andrzeja Poniedzielskiego w Zgorzelcu

Koncerty
Zgorzelec | 2019-11-03
Ten recital to w połowie słowo mówione, a w połowie piosenki, ponad godzina mówienia i śpiewania. Są piosenki, które już znamy z poprzednich płyt i są te nowe.