NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu

Artykuły (26)

Spotkanie z Agnieszką Dobkiewicz  w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu

Spotkanie z Agnieszką Dobkiewicz

Życie
czwartek, 17 lutego 2022, 12:40
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z autorką zbiorów reportaży Dziewczyny z Gross-Rosen. Zapomniane historie z obozowego piekła (wyd. Znak Horyzont) oraz Mała Norymberga. Historia katów z Gross-Rosen (wyd. Znak Horyzont).
Pamięć ocalona

Pamięć ocalona

Życie
wtorek, 14 grudnia 2021, 08:58
Reprint „Albumu przyjaźni Evy Goldberg” wzbogacony biografią Goldbergów i historiami odnalezionych dzięki niemu żydowskich rodzin z Görlitz, jest już dostępny także w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zgorzelcu.

Galerie (1)

Wydarzenia (21)

fot. Organizator

XI spotkanie z filozofią w Zgorzelcu

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2022-08-26
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na XI Spotkanie z filozofią 26 sierpnia 2022 r. o godz. 19:00 w Muzeum Łużyckim (ul. Daszyńskiego 15). Wykład pt. „Filozofia na trudne czasy” wygłosi dr Sławomir Barć.
Zgorzelec: Spotkanie autorskie z Anną Purowską

Spotkanie autorskie z Anną Purowską

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2021-11-25
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu i Wydawnictwo Zwierciadło serdecznie zapraszają na spotkanie z Anną Purowską 25 listopada 2021 r. o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu (ul. Parkowa 1).
Spotkanie z poetą Krystianem Krzysztofem Jankiewiczem

Spotkanie z poetą Krystianem Krzysztofem Jankiewiczem

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2021-10-07
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z poetą Krystianem Krzysztofem Jankiewiczem oraz rozmowę o jego najnowszej książce "Kwiat poezji - król tulipan (tom II)".
Spotkanie z Aresem Chadzinikolau w Zgorzelcu

Spotkanie z Aresem Chadzinikolau

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2021-09-03
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z Aresem Chadzinikolau 3 września o godz. 17:30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu (ul. Parkowa 1).
Prolog Dni Literatury nad Nysą z Małgorzatą Lutowską

Prolog Dni Literatury nad Nysą z Małgorzatą Lutowską

Spotkania autorskie
Zgorzelec | 2020-03-12
Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z wybitną twórczynią literatury regionalnej Małgorzatą Lutowską. Spotkanie – stanowiące zgorzelecki Prolog Dni Literatury nad Nysą 2020 – poświęcone będzie jej najnowszej książce pt. Śląskie przypadki.