NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: ochotnicza straż pożarna

Artykuły (11)

Druhowie OSP Zawidów

Strażacy z Zawidowa odebrali promesę na nowy sprzęt

Życie
poniedziałek, 14 października 2019, 08:50
8 października na terenie Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze odbyło sie wręczenie promes z programu "Mały Strażak" dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej.
Strażacy i strażacki w akcji! - zdjęcie nr 84

Bezkonkurencyjna OSP Węgliniec!

Życie
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 15:26
Na stadionie im. Adama Galanta w Węglińcu zorganizowano X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Zgorzeleckiego. Zawody zdominowali strażacy z OSP Węgliniec. Powtórzyli zresztą wyczyn z poprzednich dwóch edycji sportowych zmagań.
Floriany 2019. Wśród nominowanych OSP Jagodzin

Strażackie Oscary. Wśród nominowanych OSP Jagodzin!

Życie
czwartek, 25 kwietnia 2019, 08:40
Poznaliśmy nominowanych do strażackich Oscarów. Wśród wyróżnionych znalazła się Ochotnicza Straż Pożarna z Jagodzina. Zwycięzców poznamy 18 maja podczas uroczystej gali.
Strażak z OSP Czerwona Woda gaszący palący się samochód / fot. OSP Czerwona Woda

Auto w płomieniach [ZDJĘCIA]

Życie
poniedziałek, 25 marca 2019, 19:12
Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwonej Wodzie zostali dzisiaj poderwani do akcji, po tym jak na numer alarmowy wpłynęła informacja o palącym się na DK 94 samochodzie osobowym.
zdjęcie ilustracyjne

Wichura w powiecie zgorzeleckim

Życie
wtorek, 12 marca 2019, 09:20
Powalone drzewa i konary, nieprzejezdne drogi, uszkodzone dachy. Strażacy cały czas usuwają skutki wichury w powiecie zgorzeleckim. Pojawiły się także przerwy w dostawie prądu. Opóźniony jest pociąg relacji Wrocław – Lubań Ślaski.

Galerie (2)

Osoby (1)

Janusz Droś / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Janusz Droś

Działacz społeczny, Pasjonata, Jestem stąd
Podczas XIII sesji Rady Powiatu Zgorzeleckiego Janusz Droś odebrał odznakę honorową „Zasłużony dla Powiatu Zgorzeleckiego” przyznaną za całokształt działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu i wkład w budowę społeczeństwa obywatelskiego.

Wydarzenia (1)