NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Państwowa Szkoła Muzyczna w Zgorzelcu

Skocz do: Artykuły Wydarzenia

Artykuły (20)

fot. PSM w Zgorzelcu

Zapraszamy na Koncert Karnawałowy Państwowej Szkoły Muzycznej

Życie
wtorek, 31 stycznia 2023, 11:45
1 lutego o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się Koncert Karnawałowy tradycyjnie organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.
PSM w Zgorzelcu

Sukcesy uczniów Szkoły Muzycznej

Życie
czwartek, 30 czerwca 2022, 12:09
Dwoje uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliska Nowowiejskiego w Zgorzelcu zdobyło najwyższe laury zarówno na konkursach realizowanych w formie online, jak i podczas występów na żywo.
Uczeń PSM z nagrodą | fot. PSM Zgorzelec

Sukcesy uczniów zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej

Kultura
wtorek, 18 maja 2021, 10:46
Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu z licznymi sukcesami. Walter Nowak, uczeń klasy fortepianu, zdobył I nagrodę podczas International Piano Competition Citta di Arona we Włoszech.

Wydarzenia (13)

Koncert Trio Tango

Koncert Trio Tango - transmisja online

Koncerty
Zgorzelec | 2021-06-27
27 czerwca o godz. 16.00 na profilu Facebook oraz w serwisie You Tube odbędzie się wyjątkowy Koncert TRIO TANGO, zespołu kameralnego utworzonego przez świetnych muzyków i pedagogów Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu: Annę Krupę (skrzypce), Joannę Lewicką (akordeon) i Dominika Lewickiego (fortepian).
Figle Muzyczne – koncert z dużą dawką humoru

Figle Muzyczne – koncert z dużą dawką humoru

Koncerty
Zgorzelec | 2021-05-09
W niedzielne popołudnie (9 maja) na profilu Facebook oraz w serwisie You Tube odbędzie się niezwykły koncert pt. Figle Muzyczne, w wykonaniu uczniów zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej.
Koncert -Mistrzowie Techniki

Mistrzowie techniki. Zapraszamy na koncert online!

Koncerty
Zgorzelec | 2021-04-11
11 kwietnia o godzinie 16:00 na profilu Facebook oraz You Tube odbędzie się Koncert pt. Mistrzowie Techniki organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Będzie to Koncert Laureatów Konkursu na Etiudę realizowanego w zgorzeleckiej placówce, podczas którego poznamy 27 zwycięzców.
#Domowy_Koncert 2

#Domowy_Koncert 2

Koncerty
Zgorzelec | 2020-06-15
15 czerwca o godz. 16.00 na Facebooku i YouTube odbędzie się druga część Domowego Koncertu w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.
Zaproszenie na koncert pt.

Koncert - Urodziny Chopina

Koncerty
Zgorzelec | 2020-03-03
3 marca w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu odbędzie się koncert pt. URODZINY CHOPINA. Utwory Fryderyka Chopina zagrają pedagodzy oraz uczniowie PSM.
Koncert karnawałowy Zgorzelec 2020

Koncert karnawałowy 2020 w Zgorzelcu

Koncerty
Zgorzelec | 2020-02-04
4 lutego o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się Koncert Karnawałowy tradycyjnie organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.