NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Pieńsk

Skocz do: Artykuły Osoby

Artykuły (38)

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Nie miał prawa usiąść za kółkiem

Życie
poniedziałek, 25 marca 2019, 14:05
Mundurowi zatrzymali kierowcę, który jak się okazało prowadził pojazd pod wpływem środków psychotropowych. To jednak nie jedyne przestępstwo, za które odpowie… 28-latek nie miał prawa usiąść za kółkiem, poza tym znaleziono przy nim "piko".
fot. OSP Jagodzin

Pożar budynku wielorodzinnego w Pieńsku. Ranne są 4 osoby

Życie
piątek, 08 marca 2019, 11:30
Pożar budynku wielorodzinnego w Pieńsku. 16 osób musiało opuścić swoje mieszkania. Poszkodowane zostały 4 osoby, w tym 2 dzieci. W akcji wzięło udział 21 strażaków – zawodowych i ochotników.
Ferie zimowe 2019 w powiecie zgorzeleckim

Ferie w powiecie zgorzeleckim

Życie
czwartek, 24 stycznia 2019, 14:02
Za kilka dni ferie. Nie wiesz co robić? Sprawdziliśmy, jak je można spędzić w powiecie zgorzeleckim. W programach znajdziemy warsztaty plastyczne, lodowisko, kino, sportowe rozgrywki, naukę programowania, spektakle teatralne i wiele, wiele więcej.
Zgorzelecka Orkiestra gra na 102! - zdjęcie nr 57

Do puszek trafiło ponad 220 tys. zł

Życie
środa, 16 stycznia 2019, 08:10
Sztaby powiatu zgorzeleckiego po raz kolejny przekażą na konto WOŚP rekordową kwotę. Tym razem jest to ponad 220 tys. zł. Jednak wynikająca z tego radość przerodziła się w smutek a dzień, który dotychczas był wielkim świętem przyćmiła ogromna tragedia.
Policja

Włamał się do piwnicy sąsiada

Życie
wtorek, 08 stycznia 2019, 14:07
Policjanci z Pieńska zatrzymali 19-latka. Mężczyzna włamał się do piwnicy swojego sąsiada i ukradł z niej dwie felgi wraz z oponami.

Osoby (1)

Brak zdjecia

Józef Wiejak

Działacz społeczny
Kombatant, żołnierz II Armii Wojska Polskiego, z którą przeszedł cały szlak bojowy od miejsca uformowania, aż do zakończenia działań wojennych. Po wojnie pozostał na Łużycach i zamieszkał w Lasowie. Uczestniczył w odbudowie Pieńska.