NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: pijany kierowca

Skocz do: Artykuły

Artykuły (6)

Samochód

129 km/h w terenie zabudowanym!

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2019, 10:21
W miniony weekend policjanci zatrzymali aż 5 kierowców, którzy wsiedli za kółko pomimo sądowych zakazów lub cofniętych uprawnień. Jeden z nich prowadził w po pijanemu, drugi pędził z prędkością 129 km/h w terenie zabudowanym.
Jechał z papierosami do Holandii / fot. NOSG

Pijany, z fałszywym prawem jazdy i kontrabandą

Na granicy
piątek, 01 marca 2019, 14:34
Pogranicznicy zatrzymali pijanego kierowcę, który posługiwał się fałszywym prawem jazdy. Jego celem była Holandia, gdzie miał dostarczyć papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy.
Zgorzeleccy policjanci apelują o bezpieczne i rozważne poruszanie się po drogach

Stworzyli zagrożenie w ruchu drogowym

Życie
piątek, 11 stycznia 2019, 10:00
Policjanci zatrzymali dwóch nieodpowiedzialnych kierowców, którzy stworzyli realne zagrożenie w ruchu drogowym. Jeden z nich prowadził auto na "podwójnym gazie", drugi miał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyźni staną przed sądem.
Kierowcy pod wpływem alkoholu.

Jadąc na służbę zatrzymały pijanego kierowcę

Życie
wtorek, 11 września 2018, 09:35
Ponad 1,5 promila w wydychanym powietrzu miał kierowca samochodu, którego zatrzymały dwie policjantki jadące na popołudniową służbę. Dzięki szybkiej reakcji nie doszło do tragedii, a amatorowi jazdy na podwójnym gazie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Kierowcy pod wpływem alkoholu.

Złamał dożywotni zakaz kierowania pojazdami

Życie
wtorek, 05 grudnia 2017, 19:00
Zgorzeleccy policjanci zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym będąc pod wpływem alkoholu. Szybko okazało się również, że ma on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.