NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: PKP PLK S.A.

Skocz do: Artykuły

Artykuły (5)

Wywieszanie sieci trakcyjnej pociągiem sieciowym do potokowej wymiany sieci trakcyjnej / fot. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Trakcją elektryczną od Węglińca do Zgorzelca

Życie
wtorek, 09 kwietnia 2019, 11:52
Utrzymane dobre tempo prac przy elektryfikacji trasy Węgliniec – Zgorzelec. Jeszcze w tym miesiącu nad jednym z dwóch torów zostanie wywieszona sieć trakcyjna.
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę o wartości ok. 34,5 mln zł netto na projekt i budowę systemu /fot.: PKP PLK S.A.

ERTMS zwiększy bezpieczeństwo między Węglińcem a Zgorzelcem

Życie
piątek, 21 września 2018, 09:08
Na trasie z Węglińca do Zgorzelca sprawniejsze podróże koleją i większy poziom bezpieczeństwa zapewni ERTMS/ETCS poziomu 2. Nowoczesny system na międzynarodowej trasie E30 zapewni także większą przepustowość i płynne przewozy towarów w Polsce i w Europie.
PKP PLK ogłosiła zamówienie na montaż systemu ERTMS/ETCS na linii 278 Węgliniec - Zgorzelec

PLK zamawia ERTMS na linię Węgliniec-Zgorzelec

Na granicy
wtorek, 05 czerwca 2018, 08:57
PKP PLK ogłosiła zamówienie na montaż systemu ERTMS/ETCS (Europejski System Sterowania Pociągiem) na linii 278 Węgliniec-Zgorzelec. Inwestor przeznaczy na to zadanie prawie 35 mln zł netto.
Naklejka umieszczona na przejeździe kolejowym w Ruszowie.

Żółte naklejki na przejazdach kolejowych

Życie
poniedziałek, 28 maja 2018, 10:37
Do końca maja PKP PLK S.A. umieszczą na wszystkich przejazdach kolejowo-drogowych żółte naklejki z indywidualnym numerem skrzyżowania i numerami alarmowymi. Informacje te mają zwiększyć poziom bezpieczeństwa kierowców i pasażerów pociągów.