NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Polsko-Niemiecka Placówka Straży Granicznej w Ludwigsdorfie

Skocz do: Artykuły Galerie

Artykuły (14)

Straż Graniczna / fot. NOSG

Przez granicę wbrew przepisom

Na granicy
wtorek, 30 czerwca 2020, 12:50
W ciągu ostatniej doby funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 8 obywateli Ukrainy, 2 obywateli Gruzji oraz obywatela Rosji i Tanzanii. Pięcioro z nich otrzymało już decyzje, na podstawie których wyjadą z naszego kraju.
Papierosy ukryte w samochodowych skrytkach / fot. NOSG

Papierosy nie dojadą do Niemiec

Na granicy
poniedziałek, 17 lutego 2020, 12:41
Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca ujawnili blisko 60,5 tys. sztuk papierosów o wartości ponad 42 tys. złotych. Do sprawy zatrzymano również 57-letniego Polaka, który przyznał się, że towar bez polskich oznaczeń akcyzą należy do niego.
Straż Graniczna / fot. NOSG

Był poszukiwany czerwoną notą Interpolu

Na granicy
czwartek, 30 stycznia 2020, 10:26
40-letni obywatel Rumunii, poszukiwany czerwoną notą Interpolu, został zatrzymany podczas rutynowej kontroli na autostradzie A4. Informację przekazał Nadodrzański Oddział Straży Granicznej.
Straż Graniczna, zdjęcie ilustracyjne / fot. NOSG

Telefon po pomoc

Na granicy
wtorek, 07 stycznia 2020, 16:17
Kierownik zmiany w Placówce Straży Granicznej odebrał dramatyczny telefon. Dzwoniąca kobieta prosiła o pomoc dla swojego ojca, który jechał sam samochodem ciężarowym przez terytorium Niemiec i nagle zaczął odczuwać problemy z oddychaniem.
Podrobione gruzińskie prawo jazdy

Podrobione gruzińskie prawo jazdy

Życie
czwartek, 07 listopada 2019, 13:02
6 listopada funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Ludwigsdorfie zatrzymali obywatela Gruzji, który miał przy sobie podrobione gruzińskie prawo jazdy.

Galerie (1)