NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Ręczyn

Artykuły (8)

Oficjalnego otwarcia dokonali: Wiceminister Energii Krzysztof Kubów, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Prezes ZKlastra.

Ręczyn – przyszłe zagłębie fotowoltaiki

Na granicy
czwartek, 19 września 2019, 15:12
19.09. 2019 r. w Ręczynie ruszyła budowa największego w Polsce inteligentnego systemu sieci dystrybucyjnej dla zespołu elektrowni fotowoltaicznych.
zdjęcie ilustracyjne / fot. Gmina Zgorzelec

Zmiana stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Życie
poniedziałek, 18 marca 2019, 08:31
Od 1 kwietnia mieszkańcy Gminy Wiejskiej Zgorzelec zapłacą więcej za śmieci. 25 zł za osobę miesięcznie przy nieselektywnej zbiórce odpadów, a 16 zł za osobę miesięcznie przy segregacji.
Dzień Sołtysa w Gminie Zgorzelec /fot. Gmina Zgorzelec

Dzień Sołtysa w Gminie Zgorzelec

Życie
piątek, 15 marca 2019, 11:43
11 marca sołtysi w całym kraju obchodzą swoje święto. Dla nich to wyjątkowy dzień w roku, ponieważ ich praca i zaangażowanie społeczne w działalność swoich małych ojczyzn zostaje doceniona. Choć powinna być każdego dnia.
To będzie nie lada gratka dla sympatyków sportów wodnych!

Water Jam Witka już w ten weekend!

Sport
wtorek, 21 sierpnia 2018, 09:06
W najbliższy weekend na terenie Stanicy Żeglarskiej KS Turów w Ręczynie odbędzie się Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych "Water Jam Witka". To będzie nie lada gratka dla sympatyków sportów wodnych.

Galerie (2)

Wydarzenia (1)

Zaproszenie na Festyn Rodzinny w Ręczynie

Festyn Rodzinny w Ręczynie

Imprezy
Ręczyn | 2019-07-06
Zapraszamy na festyn rodzinny w Ręczynie w sobotę 6 lipca, godz. 16:00 przy świetlicy wiejskiej. W programie: gry i zabawy z animatorami, konkursy dla dzieci i dorosłych, konkurs ciast, ścianka wspinaczkowa, pokaz OSP, parada motocyklowa, pieczony prosiak, zabawa taneczna.