NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: seniorzy

Artykuły (12)

fot. zdjęcie ilustracyjne

Jesienna dieta dla seniora

Życie, Kultura
poniedziałek, 26 września 2022, 09:19
Jesień to piękna, kolorowa pora roku, która w Polsce otwiera sezon na aromatyczne, ciepłe dania. Posiłki powinny być wzbogacone w witaminę C, a także cynk, który wspiera układ immunologiczny, krwionośny, nerwowy, a także kostny.
Pieniądze

Mieszkanki powiatu zgorzeleckiego sprytniejsze od oszustów

Życie
piątek, 27 września 2019, 10:40
Mamo, miałam wypadek i potrzebuję pieniędzy, by uniknąć więzienia! Takie telefony odebrało kilka mieszkanek powiatu zgorzeleckiego. Oszuści w ten sposób próbowali wyłudzić od nich pieniądze. Na szczęście bezskutecznie. Seniorki nie dały się nabrać!
VI Zgorzeleckie Spotkanie Dolnośląskich Seniorów

VI Zgorzeleckie Spotkanie Dolnośląskich Seniorów

Życie
czwartek, 28 marca 2019, 19:21
Międzynarodowa konferencja naukowa "Życie bez bólu", która rozpoczyna się w piątek 29 marca i potrwa do niedzieli 31 marca, już po raz szósty będzie okazją do spotkania seniorów–słuchaczy uniwersytetów III wieku z całego Dolnego Śląska.
Zajęcia dla seniorów 65+ w Gminie Sulików / fot. Gmina Sulików

Zajęcia dla seniorów 65+ w Gminie Sulików

Życie
poniedziałek, 18 marca 2019, 10:31
Od lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie systematycznie organizowane są w dwóch grupach zajęcia komputerowe dla seniorów 65+. W trakcie szkolenia uczestnicy stawiali pierwsze kroki w obsłudze komputera i internetu.
Pieniądze

Próby wyłudzenia pieniędzy w Zgorzelcu

Życie
środa, 13 marca 2019, 13:56
W miniony weekend w Zgorzelcu odnotowano kilkanaście prób oszustw metodą na tzw. "policjanta". Oszuści próbowali wyłudzić oszczędności od seniorów. Mundurowi przypominają, że policjanci nigdy nie proszą o przekazanie pieniędzy.
Przy Miejskim Klubie Seniora w Zgorzelcu powstała altana ogrodowa

Teren wokół Miejskiego Klubu Seniora zmienia się

Życie
czwartek, 20 września 2018, 08:30
5 września br. Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz oraz Zastępca Burmistrza Radosław Baranowski przecięli symboliczną wstęgę do altany ogrodowej na terenie Miejskiego Klubu Seniora w Zgorzelcu.

Galerie (4)

Wydarzenia (1)

Śpiewający Seniorzy w Bogatyni

Śpiewający Seniorzy w Bogatyni

Inne
Bogatynia | 2019-10-10
10 października o godz. 12.00 odbędzie się XIV edycja Międzynarodowego Festiwalu - Konkursu Piosenkarzy Dojrzałych „Śpiewający Seniorzy”.