NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: straż pożarna

Artykuły (79)

fot. eLuban.pl

Biedrzychowice: W szkolnym internacie doszło do pożaru

Życie
wtorek, 11 października 2022, 07:11
Wczoraj służby ratunkowe zostały poinformowane o pożarze w szkolnym internacie Dolnośląskiego Zespół Szkół w Biedrzychowicach. Gdy na miejsce dotarły pierwsze zastępy straży pożarnej ogień niemal wychodził już przez jedno z okien.
fot. Hasiči obce Horní Maršov

Bela siana przygniotła mężczyznę

Życie
środa, 20 lipca 2022, 09:10
Do groźnego wypadku doszło w czeskiej miejscowości Hertvíkovice. Ogromna bela siana przygniotła mężczyznę. Poszkodowany został helikopterem medycznym przetransportowany do szpitala.
fot. Karolina Niemczyk

Pożar w kamienicy przy ul. Domańskiego w Zgorzelcu

Życie
wtorek, 03 maja 2022, 10:11
W niedzielę (1 maja) doszło do pożaru mieszkania na najwyższym piętrze w kamienicy przy ul. Domańskiego w Zgorzelcu. Na szczęście ogień udało się opanować. Na drugi dzień strażacy prowadzili prace zabezpieczające.

Galerie (8)

Osoby (2)

Janusz Droś / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Janusz Droś

Działacz społeczny, Pasjonata, Jestem stąd
Podczas XIII sesji Rady Powiatu Zgorzeleckiego Janusz Droś odebrał odznakę honorową „Zasłużony dla Powiatu Zgorzeleckiego” przyznaną za całokształt działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu i wkład w budowę społeczeństwa obywatelskiego.
Andrzej Fink wraz ze Starostą Powiatu Zgorzeleckiego Arturem Bielińskim / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Andrzej Fink

Jestem stąd
Mieszkaniec Gminy Węgliniec, strażak, społecznik. Na wniosek Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu, Artur Bieliński - Starosta Zgorzelecki przyznał mu nagrodę uznaniową za wzorową postawę w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego.

Wydarzenia (1)