NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Zawidów

Artykuły (108)

Szkoła w Zawidowie walczy o świetlicę marzeń

Szkoła w Zawidowie walczy o świetlicę marzeń

Życie
czwartek, 19 listopada 2020, 08:21
Szkoła Podstawowa w Zawidowie przystąpiła do konkursu organizowanego przez sieć sklepów: Biedronka, Firmę Hasbro oraz XYstudio Pracownia Architektoniczna. Do wygrania jest remont świetlicy szkolnej według projektu stworzonego przez dzieci.
Remont rynku w Zawidowie / fot. UM Zawidów

Prace na zawidowskim rynku idą pełną parą

Życie
środa, 18 listopada 2020, 08:21
Trwają prace budowlane na zawidowskim rynku. Widać już pierwsze efekty. Kształtu nabiera płyta główna, a także ciągi piesze. Zobacz, jak postępują prace w listopadzie.
Przebudowa schodów i skweru przy ul. Zgorzeleckiej w Zawidowie. Urząd podpisał umowę z wykonawcą

Przebudowa schodów i skweru przy ul. Zgorzeleckiej w Zawidowie

Życie
wtorek, 06 października 2020, 12:49
Jeszcze w tym roku rozpocznie się i zakończy przebudowa schodów i skweru przy ulicy Zgorzeleckiej w Zawidowie (teren prowadzący do Szkoły Podstawowej). Urząd Miejski w Zawidowie wczoraj podpisał umowę z wykonawcą.
Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz, Burmistrz Zawidowa Robert Łężny i Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński / fot. SP Zgorzelec

Do Zawidowa trafi nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych

Polityka
wtorek, 06 października 2020, 09:06
Powiat Zgorzelecki pozyskał ponad 77,6 tys. zł w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. Środki PFRON umożliwią teraz Gminie Zawidów zakup pojazdu przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózkach inwalidzkich.
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Ćwiczenia RENEGATE. Mogą zawyć syreny alarmowe

Życie
poniedziałek, 05 października 2020, 10:04
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że 6 października na terenie naszego powiatu mogą zostać uruchomione syreny alarmowe. Ma to związek z ogólnopolskimi ćwiczeniami Renegate Sarex 20.
Przedmioty pochodzące z włamań do samochodów / fot. KPP Zgorzelec

Posiedzi za włamania do samochodów

Życie
wtorek, 29 września 2020, 09:06
Policjanci zatrzymali 39-latka podejrzanego o włamanie do trzech samochodów. Mężczyzna kradł radioodtwarzacze oraz różnego rodzaju narzędzia. Oprócz skradzionych przedmiotów miał przy sobie także „piko”. Za więziennymi murami może spędzić nawet 10 lat.

Galerie (6)

Osoby (2)

Małgorzata Niedźwiecka i Piotr Kosewicz / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Piotr Kosewicz

Sportowiec
W 2017 r. w Mistrzostwach Polski w Białymstoku zajął 2. miejsce w rzucie dyskiem i 2. w pchnięciu kulą. Dzięki osiągniętym sukcesom został powołany do Reprezentacji Polski na rok 2018. Obecnie Piotr Kosewicz reprezentuje klub sportowy Start Wrocław.
Małgorzata Niedźwiecka i Piotr Kosewicz / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Małgorzata Niedźwiecka

Działacz społeczny
Mieszkanka Zawidowa, społecznik, nauczyciel wychowania fizycznego i trener Piotra Kosewicza. Od rozpoczęcia pracy w Szkole Podstawowej, a potem w Gimnazjum w Zawidowie jest bardzo aktywnie zaangażowana w działalność na rzecz sportu szkolnego.

Wydarzenia (20)

URODZINY BEETHOVENA! Zaproszenie na koncert w Zawidowie

URODZINY BEETHOVENA! Koncert w Zawidowie

Koncerty
Zawidów | 2020-03-22
Koncert z okazji 250. rocznicy urodzin Ludwika van Beethovena, na który zapraszamy w niedzielę 22 marca, o godz. 16:00 do sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Zawidowie.
Ostatki 2020 w Zawidowie

Zabawa ostatkowa w Zawidowie

Imprezy
Zawidów | 2020-02-22
Ostatnie dni karnawału warto spędzić w miłej atmosferze pod znakiem fantastycznej zabawy.
Koncert Noworoczny w Zawidowie

Koncert Noworoczny w Zawidowie

Koncerty
Zawidów | 2020-01-27
Ośrodek Kultury w Zawidowie zaprasza w poniedziałek 27 stycznia na Koncert Noworoczny przygotowany przez uczniów Szkoły Muzycznej w Zawidowie.
Zabawa karnawałowa w Zawidowie

Zabawa karnawałowa w Zawidowie

Imprezy
Zawidów | 2020-01-25
Rada Rodziców przy SP w Zawidowie zaprasza na zabawę karnawałową, która odbędzie się w sobotę 25 stycznia w sali widowiskowej Ośrodka Kultury. Zysk ze sprzedaży biletów organizatorzy przekażą na zakup nagród dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie.