NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: Zawidów

Skocz do: Artykuły Galerie Osoby

Artykuły (61)

W Zawidowie powstanie nowa siłownia plenerowa

W Zawidowie powstanie nowe miejsce rekreacji i relaksu

Życie
środa, 21 sierpnia 2019, 08:46
OSA, czyli Otwarta Strefa Aktywności powstanie przy ulicy Cichej w Zawidowie. Będzie to siłownia plenerowa wyposażona w 6 urządzeń do ćwiczeń fitness oraz strefa relaksu.
Drugi Turniej Siatkówki Plażowej

LIGA TRZECH PLAŻ 2019

Sport
piątek, 16 sierpnia 2019, 12:46
Zapraszamy na Drugi Turniej Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 24 sierpnia (sobota) o godz. 9:30 na boiskach do siatkówki plażowej w Zawidowie.
Rynek w Zawidowie / fot. Gmina Miejska w Zawidowie

Rynek w Zawidowie czeka przebudowa

Życie
wtorek, 06 sierpnia 2019, 10:13
Na ostatniej sesji radni podtrzymali decyzję o przebudowie zawidowskiego rynku nawet bez udziału środków zewnętrznych. Przedstawiona przez burmistrza koncepcja - podzielenia zadania i wykonania pierwszej części za własne pieniądze zyskała aprobatę radnych.

Galerie (2)

Osoby (2)

Małgorzata Niedźwiecka i Piotr Kosewicz / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Piotr Kosewicz

Sportowiec
W 2017 r. w Mistrzostwach Polski w Białymstoku zajął 2. miejsce w rzucie dyskiem i 2. w pchnięciu kulą. Dzięki osiągniętym sukcesom został powołany do Reprezentacji Polski na rok 2018. Obecnie Piotr Kosewicz reprezentuje klub sportowy Start Wrocław.
Małgorzata Niedźwiecka i Piotr Kosewicz / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Małgorzata Niedźwiecka

Działacz społeczny
Mieszkanka Zawidowa, społecznik, nauczyciel wychowania fizycznego i trener Piotra Kosewicza. Od rozpoczęcia pracy w Szkole Podstawowej, a potem w Gimnazjum w Zawidowie jest bardzo aktywnie zaangażowana w działalność na rzecz sportu szkolnego.