NaStyku.pl

Wyniki dla tagu: zbiórka pieniedzy

Skocz do: Artykuły

Artykuły (5)

Rodzina straciła cały dobytek życia. Potrzebują pomocy / zdjęcie udostępnione przez organizatorów zbióki

Ruszyła zbiórka dla pogorzelców z Bogatyni

Życie
poniedziałek, 31 grudnia 2018, 13:34
Ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy dla sześcioosobowej rodziny, która w maju straciła cały dobytek swojego życia. Ogień strawił prawie cały budynek mieszkalny, który teraz nadaje się tylko do rozbiórki.
Staś i Kuba.

Każda pomoc się liczy!

Życie
wtorek, 15 maja 2018, 11:18
ZSZiL im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu prowadzi zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów pielęgnacyjnych dla Stasia i Kuby – bliźniaków, których życie od samego początku jest usłane pobytami w szpitalach i operacjami.
Harcerze z 10. Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej

Zbierają pieniądze na remont harcówki

Życie
piątek, 13 kwietnia 2018, 13:17
Mają zapał do pracy i dobre chęci. 10. Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Kocia Skała" marzy o własnej harcówce. Pomieszczenie, które otrzymali od OK w Zawidowie, wymaga jednak gruntownego remontu. By zdobyć środki uruchomili internetową zbiórkę pieniędzy.
Zagrają dla Julity Dec| materiały prasowe organizatorów

Mundial na Orliku. Zagrają dla Julity Dec

Życie
czwartek, 18 stycznia 2018, 10:25
W lutym na Orliku przy ul. Lubańskiej w Zgorzelcu zostanie zorganizowany charytatywny turniej piłki nożnej, z którego całość zebranych funduszy zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Julity Dec. Zbierz ekipę, wystartuj w rozgrywkach i pomóż.
Koncert charytatywny

Koncert charytatywny "Motyle" 2017

Kultura
wtorek, 28 listopada 2017, 14:29
Energia, rytm oraz pozytywna młodzież, a do tego utalentowana i niosąca pomoc – tak w wielkim skrócie można opisać koncert charytatywny "Motyle", który już niebawem odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.